Dizi Haberleri

Yeni TRT Dizisi Türkan Hanım’ın Konağı Konusu Ve Oyuncuları

TRT 1 devletin televizyon kanalı olmasına rağmen dizi sektöründe son yıllarda oldukça etkin bir şekilde yer almaya başladı. Birbiri ardına yeni dizileri ekranlara taşımaya devam ediyor. Bu yeni dizilerden birisi de Türkan Hanımın Konağı dizisi. Bu yazımızda sizlere dizi ile ilgili güncel bilgileri vermeye çalışacağız. Dizinin konusu nedir? Oyuncu kadrosunda hangi oyuncular bulunuyor ve bu oyuncular hangi karakterleri canlandırıyor anlatmaya çalışacağız.

Türkan Hanımın Konağı Ne Zaman Başlıyor? Konusu Ne?

2020-2021 sezonu dizisi olarak Türkan Hanım’ın Konağı dizisinin Eylül ayının sonlarına doğru TRT 1 ekranlarında olması bekleniyor. Aslında bu proje hem dizi hem de bir program ve bu yönü ile izleyicinin oldukça dikkatini çekeceğe benziyor. Haftalık olarak yayınlanacak olan dizide her bölümde birbirinden değişik konuklar ve konular olacak. Eğitici ve öğretici yönü ile öne çıkması beklenen dizide pratik bilgiler ve yemek tarifleri de verilecek.

Türkan Hanım’ın Konağı Oyuncuları Kimler?

Hayat Kadar Gerçek Masallar kadar Sıcak bir konak: Türkan Hanım’ın Konağı…
Bir program düşünün; aynı zamanda özlediğimiz sıcacık bir aile ortamında, birbirlerinin sevinciyle sevinen, derdiyle kederlenen insanların öykülerini ekrana getirsin, içinde yemek tarifleri ve gündelik pratik bilgiler olsun. Hep beraber gülüp, hep beraber ağlayan, içine sonsuz mutluluklar sığan kocaman bir konak olsun. O konakta hayattan çıkartılan küçük mutluluklar en kıymetli anlara dönüşsün. O konakta her birimize, Türkan Hanım’ın omzunda bir yer olsun.

Bir dizi düşünün; her hafta alanında uzman bir konuk, hepimizin başına gelebilecek bir sorunun çözüm yollarını anlatsın. Bununla da kalmasın sevdiğiniz sanatçıları evlerinize konuk etsin. “Nasıl olacak ki?” diyorsanız, Türkan Hanım’ın Konağı hikâye ile gerçeği, masal ile hakikati sizler için bir araya getiriyor. Her hafta örnek bir konunun işleneceği dizide, geleneklerimizin köklü mirası ile Türkan Hanım, hem konağındaki büyük ailesine hem de ekran başındaki izleyicilere yol gösterecek.

Oyuncu kadrosunda; Arzu Yanardağ, Mürşit Ağa Bağ, Ayşen İnci, Buket Dereoğlu gibi deneyimli oyuncuların yanı sıra birçok genç yeteneğinde yer aldığı Türkan Hanım’ın Konağı, sevdiğiniz ünlüleri de sizler için ağırlıyor.
Türkan Hanım’ın Konağı yediden yetmişe tüm izleyicileri ekran başına davet ediyor.

dizi analiz sitesi olarak sizlere dizi haberleri vermeye devam edeceğiz.