Camdaki Kız Dizisi Konusu Ve Oyuncuları

Camdaki Kız dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? Oyuncuları ve karakterleri belli oldu mu? Hangi kanalda ve ne zaman? Camdaki Kız nerede çekiliyor? Hangi kitaptan yapıldı? Camdaki Kız dizisi hangi kitaptan çekildi? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Camdaki Kız Hangi Kitaptan?

Çok yakında Kanal D ekranlarında başlayacak olan yepyeni bir dizinin heyecanı daha şimdiden hepimizi sarıp sarmaladı. Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren yazar Gülseren BUDAYICIOĞLU’nun “Camdaki Kız” adlı romanından uyarlanan ve romanla aynı adı taşıyan dizinin yayınlanan ilk fragmanı izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Camdaki Kız Konusu Ve Oyuncuları

Nedim GÜÇ’ün yönetmenliğini yaptığı, senaristliği Seda ALTAY TURGUTLU’nun kaleminden çıkan, yapımcılığını Onur GÜVENATAM’ın üstlendiği dram türündeki dizinin çekimleri İstanbul’da yapılıyor. Dizi aynı zamanda OGM PİCTURES isimli yapım şirketinin imzasını taşıyor. Dizinin başrollerinde Burcu BİRİCİK ve Feyyaz ŞERİFOĞLU var.

2014 yılında Behzat GERÇEKER öncülüğünde adım attığı sahne hayatında başarılı işlere imza atmış, birçok ünlü sanatçı ile çalışmış ve son olarak da Ajda PEKKAN’ın vokalistliğini yapmış yakışıklı oyuncu Feyyaz ŞERİFOĞLU kariyer basamaklarını birer birer tırmanmaya devam ediyor.

Burcu BİRİCİK dizide Nalan karakterine hayat verirken Feyyaz ŞERİFOĞLU ise Sedat karakterine hayat veriyor. Başrollerinde birlikte yer aldıkları “Kırmızı Oda” dizisinde harika işler çıkartan ve süper bir ikili olmayı başaran oyuncular yakın zamanda başlayacak olan dizinin çekimleri için kameralar karşısına geçti.

Nalan ve Sedat arasındaki sıra dışı ama gerçeğin içerisinden süzülüp gelen dramatik bir aşk hikâyesini konu edinen dizinin oyuncu kadrosunda oldukça başarılı isimler yer alıyor. Hande ATAİZİ, Nur SÜRER, Devrim YAKUT, Tuğrul TÜLEK, Nihal MENZİL, Şerif EROL ve Selma ERGEÇ dizinin oyuncu kadrosunda bulunuyor.

Camdaki Kız Nerede Çekiliyor? Ne Zaman Başlayacak?

Camdaki Kız dizisinin birinci bölümü ile, 1 Nisan 2021 Perşembe günü saat 20.00’de Kanal D‘de ekranlarında başlaması bekleniyor. Camdaki Kız dizisinin çekimleri İstanbul‘un çeşitli ilçeleri ve semtlerinde gerçekleştiriliyor. Fakat sahnelerin ağırlıklı olarak Asya Yakası’nın Beykoz ilçesi ve Avrupa Yakası’nın Sarıyer ilçesinde ve çeşitli ilçelerinde geçtiğini söyleyebilmek mümkün.

Camdaki Kız 1. Bölüm Fragmanı

Camdaki Kız Tanıtım https://youtu.be/9vHnGnSYqfA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.