Dizi Haberleri

Bir Küçük Gün Işığı Oyuncuları ve Konusu – atv yeni dizi 2022

Bir Küçük Gün Işığı dizisi oyuncuları kimler? Oyuncu kadrosu. Dizinin konusu nedir? Nerede çekiliyor? Tanıtım fragmanı yayınlandı mı?

Dizi atv’de izlenir sloganıyla yıllardır efsane dizileri ekranlara getiren atv’den bir dizi daha geliyor:
“Bir Küçük Gün Işığı”

Cumartesi akşamlarının en sevilen dizilerinden Kardeşlerim’in yapım şirketi NGM’den iddialı bir dizi daha geliyor.

“Bilemezsin, belki de en büyük hediyedir dayanamayacağını sandığın acılar…” mottosuyla yola çıkan “Bir Küçük Gün Işığı”, duygu dolu hikâyesiyle atv televizyon kanalında yayınlanacak.

Yapımını NGM, yapımcılığını Nazlı Heptürk’ün üstlendiği, genel yönetmenliğini Emre Kabakuşak’ın yaptığı dizinin hikâye ve senaryosu Özgür Evren Heptürk’e ait.

Bir Küçük Gün Işığı Konusu

Bir kadın, bir adamı ne kadar sevebilir? Mesela onun başka bir kadından olan çocuğuna annelik yapacak kadar sevebilir mi? Üstelik son dört senedir bir yalanın içinde yaşadığını öğrendiğinde… Söylenen tüm o sözlerin, kendini iyi ve güvende hissettiren her anın bir yalandan ibaret olduğunu anladığında? Ya da bir anda küçük bir kız çocuğu olduğunu öğrendiğinde ne yapar insan? Ve o binlerce yıllık meşhur soru: Bir çocuğu doğuran mı annesidir; onu sevip, bakan, hasta olduğunda sabahlara kadar başında bekleyip, büyüten mi? Peki ne yapar bir adam!?… Ölümüne neden olduğu adamın karısına aşık olursa?

Oyuncuları

Seray Kaya – Elif
Berk Oktay – Fırat Soykök
Esra Dermancıoğlu – Ümran
Tuğçe Açıkgöz – Dila
Şeyma Korkmaz – Şule
Beran Kotan – Alper
Gizem Ünsal – Fulya
Yiğit Yapıcı – Hakan
Azra Aksu – Güneş

Bir Küçük Gün Işığı yeni sezonda atv’de… Instagram adresi gunisigiatv

Tanıtım Fragmanı