Dizi Haberleri

Teşkilat Dizisi Oyuncuları Kimler? Konusu Ne? Nerede Çekiliyor?

Teşkilat dizisi nerede çekiliyor? Konusu ne? Oyuncuları kimler? Teşkilat dizisi hangi gün ve saat kaçta? Hangi kanalda yayınlanıyor?

Senaryosu Ethem ÖZIŞIK tarafından kaleme alınan, yönetmenliğini geçmişte büyük başarılara imza atmış Ketche’nin yaptığı, Tims&B imzası taşıyan Türk televizyon dizisi Teşkilat bugün izleyiciyle buluştu. İlk bölümü yayınlanan dizi izleyicilerden büyük beğeni topladı ve sosyal medyada gündem oldu.

Teşkilat Dizisi Nerede Çekiliyor?

TRT 1 ekranlarında pazar akşamları saat 20:00’de yayınlanan dizi için heyecan dorukta. Dizi, Millî İstihbarat Teşkilatı içerisinde yer alan bir ekibin hem iş hayatını hem de özel hayatını konu ediniyor. Bu büyük prodüksiyona Başkent Ankara ev sahipliği yapıyor.

Teşkilat Dizisinin Konusu Ne?

Televizyon tarihinde ilk kez bir televizyon dizisinde Millî İstihbarat Teşkilatı’nın sıradışı deneyimleri bir senaryo ile hayat buluyor. Yönetmenlik koltuğunda bilinen adıyla Ketche asıl adı Hakan KIRVAVAÇ olan ve mazisi büyük başarılarla dolu özel bir isim bulunuyor. 2019 İzmir Film Fetivali’nde “En İyi Yönetmen” ödülünü Can ULKAY ile birlikte almaya hak kazanmış isim bugüne kadar birçok yapımda son derece başarılı işlere imzasını attı.

Teşkilat Dizisi Oyuncuları Kimler?

Oyuncu kadrosu da oldukça kaliteli, geniş ve yetenekli isimlerden oluşuyor. Deniz BAYSAL YURTÇU , Çağlar ERTUĞRUL, Mesut AKUSTA, Ezgi EYÜPOĞLU, Tuncer SELMAN, Nihat ALTINKAYA, Mehmet USTA bu heyecan dolu ve gerilim yüklü dizide Millî İstihbarat Teşkilatı’nın operasyonlarını ekranlara taşıyacak. Bizler de kendilerine bu yayın hayatında ve ekran yolculuğunda başarılar diliyoruz.

Teşkilat 1. Bölüm Fragmanı

Teşkilat dizisi resmi İnstagram Adresi https://www.instagram.com/teskilattrt/