Dizi Haberleri

Oğlum Dizisi Oyuncuları Ve Konusu – Yeni Dizi 2022

Oğlum dizisinin çekimleri yakın zamanda başlıyor! Bu nedenle dizinin oyuncuları ve konusu da merak ediliyor. Peki yeni dizi Oğlum hangi kanalda ve ne zaman başlayacak?

Oğlum dizisinin Aziz ve Üç Kuruş dizileri ile önemli bir çıkış yakalayan Show TV televizyon kanalında yayınlanması bekleniyor. Yılbaşında bazı kanallar dizilerin yayınına ara veriyor. Ocak ayının sonunda dizileri kaldığı yerden devam ediyor. Bu nedenle 2021 yılı içerisinde dizinin başlaması beklenmiyor. 2022 yılının ilk ayında ay sonuna doğru dizinin yayınlanması bekleniyor.

Oğlum dizisi hem konusu hem de çok güçlü oyuncu kadrosu ile yeni yılın iddialı dizileri arasında olmayı hedefliyor. Ahmet Katıksız’ın proje tasarımını üstlendiği Oğlum dizisinin oyuncuları arasında Canan Ergüder, Songül Öden, Nihal Yalçın, Timur Acar ve Serhat Teoman gibi isimler bulunuyor. Dizinin yönetmenliğini ise Gökçen Usta üstleniyor. Ay Yapım imzası taşıyan Oğlum dizisinde iki çocuğun yaşadıkları dram yüklü bir hikaye anlatılacak. Dizide biri 6 diğeri 12 yaşında olan iki çocuğun ve onların ebeveynlerinin hikayesi gözler önüne serilecek. Oğlum dizisi dram tarafı ağır bir yapım olarak izleyici karşısına çıkacak. Dizide sivil polis Sedat karakterini Serhat Teoman, maddi sorunlar yaşayan İlyas (Acar) karakterinin eşi Melike karakterini ise Nihal Yalçın canlandıracak.

Kaynak: Birsen Altuntaş

One thought on “Oğlum Dizisi Oyuncuları Ve Konusu – Yeni Dizi 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir