Dizi Haberleri

Canım Annem Dizisi Oyuncuları Ve Konusu – TV 8 Yeni Günlük Dizi

Canım Annem dizisi oyuncuları kimler? Dizisin konusu nedir? Yeni günlük dizi ne zaman ve hangi kanalda başlayacak? Tüm bu soruların cevapları şu sıralar sıklıkla arama motorlarında aranıyor. TV 8 yeni bir günlük dizi başlatacağını duyurduktan sonra dizinin konusu ve oyuncuları merak edilmeye başlandı. Dizide yer alacak olan oyuncuların isimleri araştırılmaya başladı. Günlük dizi severler dizinin bir an önce başlamasını bekliyor!

Peki Canım Annem dizisinin oyuncu kadrosu içerisinde hangi isimler var? Ülkemizde geçmişte yayınlanan günlük dizileri incelediğimizde genellikle yeni yüzlerin tercih edildiğini görmekteyiz. Canım Annem dizisinde de yeni yüzler var.

Dizinin konusu da oldukça merak ediliyor. Tutulup tutulmayacağı konusunda farklı görüşler hakim. Günlük dizilerde reytinglerin artması oldukça zaman alabiliyor. TV8 yeterli zamanı diziye gösterebilirse başarılı olabilir ancak kanal genelde hızlı aldığı kararlar ile biliniyor. Geçtiğimiz günlerde poster çekimleri tamamlandı ve konusu da belli olmaya başladı. Bir çok oyuncunun isimleri de belli oldu. Yakın zamanda dizide yer alan karakterler de açıklanacaktır. İşte Canım Annem dizisinin konusu ve oyuncuları.

Canım Annem Konusu

Zeynep annesine çok düşkün masum güzel bir kızdır. Bir gün annesi Cemre kaza geçirir ve ölür. Zeynep üzülmesin diye ona annesinin öldüğünü söyleyemezler. Çünkü doğuştan kalbi delik olan Zeynep bu üzüntüyü kaldıramayacak kadar hasta bir kalbe sahiptir. Zeynep’in annesi ölürken öyle bir iftiraya uğrar ki, bu iftiralara inanan kocası Murat, taparcasına sevdiği eşinden şimdi deli gibi nefret etmektedir. Murat’ın annesi oğlunu, hep evlenmesini arzuladığı Melek ile evlendirmek için şimdi uygun şartlara sahiptir. Zeynep annesinin öldüğünü öğrendiği gece babasının Melek ile evlendirilmek istediğini de öğrenir ve kriz geçirir. Zeynep’in kalbi durmak üzereyken, bir mucize gerçekleşir. Zeynep’in karşısında annesine ikizi kadar benzeyen Nazlı çıkar. Son anda Zeynep’in hayatı kurtulmuştur ve ona anne diye sarılır. Murat şimdi kızı için, nefret ettiği eşine tıpatıp benzeyen Nazlı’ya, Zeynep kalp ameliyatı olana kadar kiralık annesi olmasını teklif eder. Nazlı ve Cemre’nin ikizi olduğunu, Nazlı dahil kimse bilmemektedir. Fakat kader onu bu hakikati öğensin diye oraya göndermiştir.

Canım Annem Dizisi Oyuncuları

Yönetmenliğini Yasemin Erkul Türkmenli ve Ece Tahtalıoğlu Pertez’in yaptığı “Canım Annem” dizisinde, masum bir kız olan Zeynep’in bir kazada annesini kaybetmesi ile başlayan hikayesi herkesi derinden etkileyecek.

Yapımcılığını ortak bir şekilde Saran Studios ve Stellar Yapımın üstlendiği Canım Annem isimli dizinin oyuncu kadrosu içerisinde şu isimler yer alıyor: Selin Sezgin, Erol Gedik, Gece Işık Demirel, Serdar Yıldırım, Dilara Büyükbayraktar, Cansın Mısırlı, Faruk Pakiş, Özlem Savaş, Kayra Zabçı, Emin Önal, Belma Mamati, Yavuz Pekdiker…

Masum bir kız olan Zeynep’in bir kazada annesini kaybetmesi ile başlayan hikayesini anlatan Canım Annem, yakında hafta içi her gün TV8’de.