Haberler

Can Yoldaşım Hint Dizisi 1. Bölüm Full İzle! 2. Bölüm Fragmanı – Kanal 7

Can Yoldaşım Hint dizisi 1. bölümü ile ekranlara geldi. Bu bölümü kaçıranlar arama motorlarında Can Yoldaşım izle! Full Türkçe dublaj izle yazarak. Dizinin ilk bölümünü aramaya başladı. Dizi ilk bölümü ile izleyiciler tarafından yoğun ilgi gördü. Peki 1. Bölüm nasıl izlenir? YouTube üzerinden mi yoksa Kanal 7 sitesinden mi izleniyor? Tüm bu soruların cevabı aslında çok basit. Kaçırdığınız bölümlerin tekrarını ve tüm bölümleri internet üzerinden izleyebilirsiniz.

Can Yoldaşım 1. Bölüm İzle!

Yeni Hint dizisi Kanal 7 ekranlarında başladı. Tam bölümü izlemek için aşağıdaki adresi ziyaret etmeniz yeterli. 31 Temmuz 1. Bölüm için adrese tıklamanız yeterlidir. İzle 7 Kanal 7’nin resmi sitesidir. İlerleyen günlerde kaçırdığınız bölümleri yine bu site üzerinden izleyebilirsiniz.

https://www.izle7.com/kanal7/izle-52642-can-yoldasim-1-bolum-izle-31-temmuz-2021.html

Diziyi nasıl bulduğunuzu, Kanal 7’de hangi dizilerin başlamasını istediğinizi yorum kısmından paylaşabilirsiniz. 2. Bölüm fragman videosu da izleyiciler tarafından merak edilmektedir. Yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Aşağıdaki video sayesinde yeni bölüm olan 2. Bölüm fragmanı videosuna da ulaşabilirsiniz.

Can Yoldaşım 2. Bölüm Fragmanı – 1 Ağustos Pazar

Can Yoldaşım 2. Bölümde Neler Olacak?

Santos, Suraj’ın Kavita’yla bir an önce evlenmesini ister. Suraj nişanlısı için bir hediye alınca Santos çok öfkelenir. Oğlunun sadece kendisini sevmesi gerektiğini söyleyen Santos ona duygu sömürüsü yapar. Annesine çok düşkün olan Suraj büyük bir suçluluk duyar. Öte yandan Ankur yeni işi için Amerika’ya gitme fırsatı yakalar. Amerika’ya giderken karısını götüremeyeceğini söyleyen Ankur, onu daha sonra yanına alacağını belirtir. Fakat Sandiya yengesinin üzülmemesi için babasına kendi parasıyla onu Amerika’ya göndermeyi teklif eder. Ankita kayınbabasının ve Sandiya’nın onun için yaptıklarını öğrenince ne yapacak?