Dizi Haberleri

Teşkilat 1. Bölüm İzle Full Tek Parça! 2. Bölüm Fragmanı

Teşkilat dizisi 2. Bölüm fragman videosu TRT1 resmi YouTube kanalında yayınlandı. Ayrıca Teşkilat dizisinin hesabından 1. Bölüm videosu tek parça halinde yayınlandı. Hem 1. bölüm hem de 2. bölüm fragmanını yazımıza ekledik.

Teşkilat 1. Bölüm https://youtu.be/783_OJX_1fA

Teşkilat 2. Bölüm Fragmanı İzle

Teşkilat Dizisi 2. Bölüm Fragmanı https://youtu.be/QdGLq-gHvkE

Teşkilat Dizisinin Konusu Ve Oyuncuları

Teşkilat dizisi Trt 1’de yayınlandığı ilk bölümüyle izleyiciyi karşısına çıktı. Millî İstihbarat Teşkilatı’nın sır gibi saklanan ve “Kale” adıyla bilinen kampüsünden görüntülere de ilk kez yer verilmiş oldu. İHA/SİHA telnolojisindeki en son gelişmelerin ve MİT’in görev uygulama teknolojisindeki son yöntemlerin ele alınarak hazırlandığı ilk bölümde kendi hayatlarından vazgeçerek bütün her şeylerini adadıkları vatanları uğruna ölümü yaşarken içselleştirmiş insanların hikâyeleri yer alıyor.

Böylesine can alıcı bir hikâyenin her anı ve sahnesi de elbette aksiyon ve macera dolu. Ankara’da SİHA fabrikasına düzenlenen terör saldırısının yabancı istihbarat örgütlerinin organizasyonuyla gerçekleştiğinin tespit edilmesi üzerine derhal MİT içerisinde gizli bir ekip kurulur. Gerçek bir devlet adamı, ekibin akıl hocası ve kurucusu Mete Bey belirlediği yedi en üst düzey isim ile hemen iletişime geçer. Teşkilatın en gözde isimlerinden Serdar, Mete Bey’in gözetiminde büyütülmüştür. Ama Serdar’ı korkunç bir sürpriz beklemektedir. Çünkü sevgilisi Ceren görünenden çok daha fazlasıdır ve ajandır. Dizinin daha ilk bölümünde final sahnesinde bu gerçekle bir operasyon esnasında yüz yüze gelen Serdar için ise asıl oyun yeni başlamaktadır. Gizli ekibin diğer üyeleri arasında kılık değiştirme ve plastik makyaj uzmanı Pınar, ekibin yaşlı kurdu ve insan sarrafı Hakkı Dayı, yakın dövüş ve ileri sürüş teknikleri konusunda uzman hırslı ve atik Hulki, aklının gücüyle ve soğuk kanlılığıyla Pınar, ekibin analisti ve planlamasından sorumlu Uzay yer alır. Aynı zamanda dizide Serdar’ın her daim danıştığı, kendi abisi olarak gördüğü ve hep saygı duyduğu kendi halinde küçük bir tespih dükkânı sahibi emekli Mit Mensubu Adem SEYHAN da rol alıyor.

Teşkilat Dizisi 2. Bölümde Neler Olacak?

İkinci bölümde neler olacağı konusunda tahminlere gelecek olursak Serdar sevgilisinin bir ajan olduğunu asla sevgilisine belli etmeyecek ve bu oyunu sürdürecek. Öte yandan bu terör saldırısının arkasındaki gizli güçleri bulabilmek adına ekip ipucu ve deliller için operasyonlara başlayacak. Görünmez düşmanlar ikinci bölümde mi karşımıza çıkacak? Ailelerine bile bu çok gizli ve kutsal görev uğruna hiçbir açıklama yapamadan veda eden bu gizli görev ekibini acaba bir sonraki bölümde neler bekliyor olacak? Hep birlikte izleyip göreceğiz.

Not: Dizi Analiz sitesi olarak sizler için televizyon dünyasından haberler ve dizi haberleri yayınlamaya devam ediyoruz. Sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip ederseniz seviniriz.