Haberler

Sen Çal Kapımı 35. Bölüm Fragmanı! Yeni Bölümde Neler Olacak?

FOX Tv’de ekranlara gelen başrollerini Hande ERÇEL ve Kerem BURSİN’in paylaştığı “Sen Çal Kapımı “yine bu hafta muhteşem bir bölümle evlerimize konuk oldu. Sen Çal Kapımı 35. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sen Çal Kapımızı dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

34. bölümde ise Kerem Eda’ya karşı duygularını sorgulamaya başladı ve her ne yaparsa yapsın Eda’yı aklından bir türlü çıkartamadı. Eda’nın da Serkan BOLAT’a karşı hiç de boş olmadığı ve kaybolan hafızasının yavaş yavaş yerine gelerek kökten bir değişim yaşamasını umduğu aşikar. Büyük bir heyecanla da bu değişimin bir an evvel olmasını bekledi. Selin ise Serkan’ın peşini bir türlü bırakmadı ve asla da bırakacağa benzemiyor .Daha doğrusu Serkan’dan asla vazgeçmez. Serkan da geçmişini hatırlamaya, hafızasını tazelemeye ve o İtalya’daki elim kazanın ardından yaralarını sarmaya uğraştı.

Sen Çal Kapımı Dizisi Yeni Bölümünde Neler Olacak?

Gelecek bölümde 35. bölümde bizi neler bekliyor olacak derseniz Eda’nın ve Serkan’ın arasındaki bütün bu buz dağları eriyecek ve yeniden biribirine ısınan süper ikili arasında aşk tohumları yeşerecek. ArtLife Mimarlık’ta ise bana kalırsa işler hiç iyi gitmeyecek ve Selin’in başının altından her an bir olay çıkabileceğe benziyor. Bakalım iki aşığı hangi macaeralar bekliyor olacak? Hep birlikte göreceğiz. Resmi fragman YouTube kanalından henüz yayınlanmadı. Yayınlandığı an sitemize eklenecek.

Dizinin genel konusu ise halasının sahibi olduğu çiçekçi dükkânında çalışan ve tek hayali üniversiteyi bitirerek peyzaj mimarı olabilmek olan Eda mezuniyet için gün saymaktadır. Fakat üniversite son sınıfta kesilen bursuyla birlikte bu hayali bir anda suya düşer ve yerle bir olur. Yarım kalan hayalini gerçekleştirebilmek için ise bursunu kesen Serkan BOLAT ile 2 aylığına da olsa nişanlı rolü oynamak zorunda kalır ve bu rol hayatını sonsuza dek kökten değiştirecektir.