Masumlar Apartmanı 11 Bölüm Fragmanı İzle! Yeni Bölüm

TRT1’in reyting rekortmeni Masumlar Apartmanı dizisinin 11. Bölümünde neler olacak? Masumlar Apartmanı 11. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Resmi fragman YouTube kanalında yayınlandı mı? Masumlar Apartmanı 11. Bölüm Fragmanı vatandaşlar tarafından yoğun olarak arama motorlarında aranmaya başladı. Masumlar Apartmanı dizisinin 10. Bölümü resmi YouTube kanalından yayınlandı. Fragmanı da bekleniyor. Biz de sizler için yeni bölüm analiz yazısı hazırladık. Öncelikle 10. Bölümü kaçıranlar için videoyu ekledik. Devamında Masumlar Apartmanı dizi analiz yazımıza göz atabilirsiniz.

Masumlar Apartmanı 10. Bölüm İzle!

Masumlar Apartmanı 11. Yeni bölüm Fragmanı – Dizi Analiz

Gülden’in son zamanlarda artık Safiye’ye karşı çıkması ve en son bölümde annesine ait olan elbiseleri atması üzerine Han, İnci’ye yukardaki odayı göstermesi ve Han’ın kardeşlerini ailecek yemeğe götürmesi Safiye’yi yalnız bırakmaları bütün bu olanlar bunlar üst üste gelince Safiye kendini kötü hissetti. Kimsesi olmadığını tam anlamışken yeni öğretmen olarak gelen eski sevdiği Naci öğretmenle her şey değişecek.
Safiye’yi düzeltmek kolay olmayacak ama Naci öğretmen Safiye için mücadele edecek.

Gülden ise Esat’in özürünü yanlış anlayıp tekrar Esat’a umut bağlaması üzerine Han ve Esat ne yapacağını şaşırdılar. Han, Gülden’i psikoloğa götürmeye ikna edemeyince Esat’la konuşacak. Gülden’e iyi sıcak davranarak onu psikoloğa götürmesine ikna etmesini isteyecek. Esat, Han için bunu kabul edecek ama Gülden’i ikna etmek o kadar da kolay olmayacak ve Gülden Esat’ı çok zor durumlarda bırakacak.

İnci, Han’a yardımcı olmak için elinden gelini yapmaya çalışırken Memduh Bey de Safiye’yi yağmurda yalnız tek başına gördüğü geceden sonra oda Han’ın ailesine üzülecek ve onlara karşı daha farklı olacak. Bu sebeple Han’ı tanıyıp sevecek. Böylelikle, Han ve İnci evliliklerini açıklayabilecek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.