Haberler

Baş Tacım Hint Dizisi 10. Bölüm İzle! Fragmanı Ve Özeti – 2 Temmuz Cuma

Baş Tacım’da bu akşam Solu, Archana’yı alıp evine getirir. Manav Archana’dan ayrıldığı için yıkılır. Bu duruma dayanamayan amcası Archana ve Manav’ı yeniden birleştirecek mi? Ekranların sevilen günlük Hint dizisi Baş Tacım – Pavitra Rishta 2 Temmuz Cuma günü yayınlanan son bölümü 10. bölümüyle izle7.com’da.

10. Bölüm Özeti Ve Fragmanı

Solu gerçekleri herkesin içinde anlatır ve düğünü kabul etmediğini söyler. Archana’yı alıp evine götüren Solu herkese rezil olduğunu düşünerek çok utanır. Rasika ise intikamını aldığı için çok mutlu olur. Herkes gittikten sonra odasına çekilen Archana acısıyla baş başa kalır. Yaşadıklarını hazmedemeyen Archana Manav’ın kendisine yaptıklarını kaldıramaz. Manav ise Archana’ya olan aşkı yüzünden çok acı çeker. Manav’ın amcası olanlara daha fazla sessiz kalamaz ve soluğu Archana’nın evinde alır. Amcası Manav ve Archana’yı birleştirebilecek mi?

Büyük yanlış anlaşılmalarla başlayan bir aşk öyküsü Baş Tacım ile hafta içi her akşam 19:00’da Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.


BÜYÜK AŞKIN BÜYÜK SINAVI BAŞ TACIM’DA

Hint ekranlarında fırtınalar estiren Pavitra Rishta, Baş Tacım adıyla ekrandaki yerini alıyor. Baş rollerini Ankita Lokhande ve Sushant Singh Rajput’un üstlendiği Baş Tacım, heyecan dolu bölümleriyle Kanal 7’de oluyor.

Archana’nın yengesi Manjusha, Manav’ın iyi bir makine mühendisi olduğunu söyleyerek onların evlenmelerini sağlar. Fakat Archana evlendikten sonra Manav’ın aslında bir tamirci olduğunu öğrenir. Bu gerçek Archana’nın yüzüne tokat gibi çarpar. Kendisine yalan söylendiğini düşünen Archana evliliğinden yine de vazgeçmez. Öte yandan Manav’ın kardeşi Sachin bir trafik kazasında hayatını kaybeder. Onun hamile eşi Shravani ise bir başına kalır. Manav’ın ailesi, onun Archana’dan ayrılıp Shravani ile evlenmesi gerektiğini söyler. İstemeyerek de olsa Manav’dan ayrılan Archana şehri terk eder. Yıllar sonra geri dönen Archana, Manav ile yeniden kavuşacak mı? Shravani, çocuğunu babasız büyütebilecek mi? İki kadın arasında kalan Manav ne karar verecek? Hepsi ve daha fazlası Baş Tacım ile ekrandaki yerini alıyor.

Büyük yanlış anlaşılmalarla başlayan bir aşk öyküsü Baş Tacım ile hafta içi her akşam 19:00’da Kanal 7’de…

Yönetmen: Ravindra Gauta

Yapımcı: Ekta Kapoor

Senaryo: R M Joshi Anil, Nagpal Gitangshu Dey, Vikas Tiwari, Nidhi Singh, Neha Shrivastava, Ved Raj, Shweta Bhardwaj

Oyuncular: Ankita Lokhande, Sushant Singh Rajput, Hiten Tejwani Rajput, Usha Nadkarni, Asha Negi, Rithvik Dhanjani, Shruti Kanwar, Mrinalini Tyagi, Ankit Narang, Ankita Lokhande, Karan Veer Mehra, Ruhee Bagga