Haberler

Baş Tacım 6. Bölüm Fragmanı Ve Özeti! Full Türkçe Dublaj İzle

Baş Tacım’da bu akşam Solu kocasının hayatını kurtaran Manav’ın Archana için doğru eş olacağını düşünür. Manav hakkında araştırma yaptıran Solu onları evlendirecek mi? Ekranların sevilen Hint dizisi Baş Tacım – Pavitra Rishta 28 Haziran Pazartesi günü yayınlanan 6. bölümüyle izle7.com’da.

6. Bölüm Özeti

Vinut karısı Mancu’nun yaptıklarını öğrenince şok olur. Kardeşinin başına gelenlerin karısı ve onun ailesi yüzünden olduğuna inanmak istemeyen Vinut zor bir karar alır ve Mancu’dan ayrılacağını söyler. Mancu bu sözler üzerine yıkılırken, Rasika kızını Vinut’a karşı doldurur. Archana ise yeğeni için Mancu’nun eve dönmesi gerektiğini düşünür. Solu, Manav’ın kızı için uygun bir eş olacağını düşünür. Arkadaşından Manav için araştırma yapmasını isteyen Solu, bunun duyulmaması için çabalar. Manav ve Archana evlenecek mi?
Büyük yanlış anlaşılmalarla başlayan bir aşk öyküsü Baş Tacım ile hafta içi her akşam 19:00’da Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.


BÜYÜK AŞKIN BÜYÜK SINAVI BAŞ TACIM HİNT DİZİSİNDE!

Hint ekranlarında fırtınalar estiren Pavitra Rishta, Baş Tacım adıyla ekrandaki yerini alıyor. Baş rollerini Ankita Lokhande ve Sushant Singh Rajput’un üstlendiği Baş Tacım, heyecan dolu bölümleriyle Kanal 7’de oluyor.

Archana’nın yengesi Manjusha, Manav’ın iyi bir makine mühendisi olduğunu söyleyerek onların evlenmelerini sağlar. Fakat Archana evlendikten sonra Manav’ın aslında bir tamirci olduğunu öğrenir. Bu gerçek Archana’nın yüzüne tokat gibi çarpar. Kendisine yalan söylendiğini düşünen Archana evliliğinden yine de vazgeçmez. Öte yandan Manav’ın kardeşi Sachin bir trafik kazasında hayatını kaybeder. Onun hamile eşi Shravani ise bir başına kalır. Manav’ın ailesi, onun Archana’dan ayrılıp Shravani ile evlenmesi gerektiğini söyler. İstemeyerek de olsa Manav’dan ayrılan Archana şehri terk eder. Yıllar sonra geri dönen Archana, Manav ile yeniden kavuşacak mı? Shravani, çocuğunu babasız büyütebilecek mi? İki kadın arasında kalan Manav ne karar verecek? Hepsi ve daha fazlası Baş Tacım ile ekrandaki yerini alıyor.
Büyük yanlış anlaşılmalarla başlayan bir aşk öyküsü Baş Tacım ile hafta içi her akşam 19:00’da Kanal 7’de…

Yönetmen: Ravindra GautaYapımcı: Ekta KapoorSenaryo: R M Joshi Anil, Nagpal Gitangshu Dey, Vikas Tiwari, Nidhi Singh, Neha Shrivastava, Ved Raj, Shweta Bhardwaj

Oyuncular: Ankita Lokhande, Sushant Singh Rajput, Hiten Tejwani Rajput, Usha Nadkarni, Asha Negi, Rithvik Dhanjani, Shruti Kanwar, Mrinalini Tyagi,Ankit Narang, Ankita Lokhande, Karan Veer Mehra, Ruhee Bagga

BAŞ TACIM TÜRKÇE DUBLAJ FULL İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN