Masumlar Apartmanı 25. Bölüm Fragmanı! Yeni Ve Son Bölüm İzle

Kısa sürede TRT 1 ekranlarının vazgeçilmez ve en sevilen dizilerinden biri olmayı başaran Masumlar Apartmanı’nın merakla beklenen 24. bölümü dün akşam yayınlandı. Kaçıranlar için öncelikle 24. Bölüm YouTube videosunu yazımıza ekledik.

Masumlar Apartmanı 24. Bölüm

Yine harika sahnelerle dolu muhteşem bir bölümle izleyicinin karşısına çıkan dizinin daha şimdiden 25. bölümünü dört gözle bekliyoruz ve iple çekiyoruz.
Kocası Han’ın hâlâ kendisinden neler sakladığını öğrenmek ve bilmek isteyen İnci; Han’ı adım adım yakın markaja alır ve geceleri gizli gizli takip eder. Fakat Han kendisinden beklenmedik öyle bir şey yapar ki hem karısı İnci hem de ekranları başındaki milyonlar olarak bizler neye uğradık şaşırdık doğrusu. Yine arabasının içerisinde üzerini değiştiren ve çöpleri toplamak için yollara düşen Han, zaten tuhaf hallerinden şüphelendiği İnci’ye çöp arabasına bağladığı kırmızı balonuyla birlikte bütün gerçekleri gösterir. Şaşkınlığı yüzünden okunan İnci olayın şoku ve etkisi altında sadece bakakalır.

Masumlar Apartmanı 25. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Diğer taraftan sadece Gülben’in ve Safiye’nin bildiği sır olan çöp daire gelen kötü kokular sebebiyle dikkatleri üzerine çeker. İnci’nin en yakın arkadaşı Esra’nın çöp daireyi göz ucuyla kapı aralığından görmesi olayları büyütür ve hemen belediyenin zabıta ekiplerine haber verir. Durumu fark eden Han elini çabuk tutar ve çöp evi bir gecede çabucak boşaltır. Belediyenin zabıta ekipleri ise bu durum karşısında hiçbir şey yapamaz. Hem yazılacak cezadan hem de düşecekleri kötü durumdan kurtulan Gülben ve Safiye derin bir oh çeker. Fakat Safiye annesinin emaneti ve yadigarı olarak gördüğü hiçbir işe yaramayan bu çöplerin evden atılmasını içine sindiremez ve kabul edemez.

Masumlar Apartmanı 25. Bölüm Fragman henüz yayınlanmadı. Yayınlandığında yazımıza videosu eklenecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.