Tara De Vries Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Boy Kilo Bilgileri

Kanal D ekranlarında yayınlanan Magazin D Yaz programında sunuculuk yapan Tara De Vries kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Boy, kilo ve burç bilgileri. İlgiyle izlenen magazin programının sunucusu hakkında izleyiciler arama motorlarında sıklıkla çeşitli bilgiler arıyor. Sevgilisi var mı? YouTube kanalı var mı? Vücut ölçüleri nedir? Annesi ve babası kim? Facebook, İnstagram ve Twitter kullanıyor mu? Tüm bu soruların cevapları izleyiciler tarafından aranıyor. Bu nedenle sizler için Tara De Vries hakkında bilgiler içeren bir biyografi yazısı hazırladık. Zamanla yazımızın yeni bilgiler edindikçe güncellenebileceğini de hatırlatalım. İşte Magazin D Yaz sunucusu Tara De Vries’in hayatı…

Tara De Vries Kimdir?

Tara Madelein De Vries Türk manken ve sunucudur. 6 Ekim 1998 tarihinde Amsterdam, Hollanda’da dünyaya gelmiştir. 2 buçuk yaşından 11 yaşına kadar Hollanda’da Montessori eğitimi aldı. 13 yaşında Hollanda’dan Türkiye’ye geldi. 8. sınıfa Türkiye’de başladı. Sonrasında liseyi Hollanda’da tamamladıktan sonra Koç Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünde 1 sene okudu. Devamında ilgi duyduğu alana yönelerek, eğitimine Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Bölümü’nde devam eden Tara de Vries, Türk/Hollanda çifte vatandaşıdır. 2018 senesinde yapılan Miss Turkey güzellik yarışmasında ‘Miss Turkey Universe 2018’ unvanına sahip olmuştur. Ayrıca Tayland’da düzenlenen Miss Universe yarışmasında Türkiye’yi temsil etti. Miss Turkey 2018 güzellik yarışmasında 2’nci seçilen sunucu, yarışma sayesinde “seçici suskunluk” hastalığını yenmiştir. Ayrıca konuşamama problemini nefes ve meditasyon egzersizleri sayesinde de yenmiştir. Yarışma sonrasında oyunculuk ve diksiyon eğitimleri almıştır. Süeda Çil’den kamera önü ve drama eğitimi alan Tara de Vries, Dialog Anlatım İletişimde Oyunculuk ve Diksiyon Eğitim Programı’nı tamamladı. Ayrıca Selim Bayraktar ile oyunculuk eğitimi özel dersleri aldı. Sonrasında 2021’de yaz aylarında yayınlanmaya başlayan Magazin D Yaz programının sunuculuğunu üstlenmiştir.

Boy Ve Kilo Bilgileri

1992 Türkiye güzeli Özlem Kaymaz’ın Hollandalı eski eşi Watze de Vries’ten olan kızıdır. Daniel ve Dante isminde iki kardeşi vardır. Terazi burcudur. 1.75 cm boyundadır. 53 kilogram ağırlığındadır. Geçmişte Hollanda’da profesyonel olarak çim hokeyi oynamıştır. Sık sık spor yapan ünlü isim kayak ve fitness yapmaktadır. Ayrıca binicilik, okçuluk ve dalış sporları ile ilgilenmektedir. Gaye Sökmen menajerlik ajansına kayıtlı olarak profesyonel kariyerini sürdürmektedir. Yakın zamanda verdiği röportajlarda bir sevgilisi olduğunu söylemiştir ancak ismini vermemiştir.

Sosyal Medya Adresleri

Facebook, İnstagram ve YouTube kullanan ünlü ismin bu yazının hazırlandığı sırada İnstagram’da 83.100 takipçisi bulunmaktadır. Youtube kanalında sadece 1 adet video paylaşmıştır ve 3.450 takipçisi bulunmaktadır.

Facebook Adresi https://www.facebook.com/devriestara

Youtube Adresi https://www.youtube.com/user/devriestara

İnstagram Adresi https://www.instagram.com/taradevries/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.