Haberler

Baş Tacım 8. Bölüm Fragmanı Ve Özeti – 30 Haziran 2021

Baş Tacım’da bu akşam Manav’ın amcası aileleriyle ilgili gerçeklerin gelinin ailesine anlatılmadığını öğrenince çok öfkelenir. Archana ve ailesi Manav’ın anlattıklarından sonra ne yapacak? Ekranların yeni Hint dizisi Baş Tacım – Pavitra Rishta 30 Haziran Çarşamba günü yayınlanan son bölümü 8. bölümüyle izle7.com’da.

8. Bölüm Özeti


Manav, Archana’nın ailesinin kendisini gerçekten sevdiğini anlar ve doğruları söylemekten vazgeçer. Nişan günü geldiğinde Manav ve Archana’nın heyecanı gözlerinden okunur. Solu kızı için uygun damadı bulduğu için çok mutlu olur. Yalanlarının ortaya çıkmasından korkan Savitra ise oğlunun Archana ile bir an önce evlenmesi için sabırsızlanır. Archana’nın babası ise düğün ihtiyaçları için Manav’ın evine gider ve evlerinin fakir bir mahallede olduğunu görünce büyük bir şok yaşar. Manav’ın amcası ise Savitra’nın yaptıklarını öğrenince çok öfkelenir ve Manav’a gerçekleri anlatmasını söyler. Manav, aslında fakir olduğunu söyleyince Archana ve ailesi ne cevap verecek?
Büyük yanlış anlaşılmalarla başlayan bir aşk öyküsü Baş Tacım ile hafta içi her akşam 19:00’da Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

BÜYÜK AŞKIN BÜYÜK SINAVI BAŞ TACIM’DA

Hint ekranlarında fırtınalar estiren Pavitra Rishta, Baş Tacım adıyla ekrandaki yerini alıyor. Baş rollerini Ankita Lokhande ve Sushant Singh Rajput’un üstlendiği Baş Tacım, heyecan dolu bölümleriyle Kanal 7’de oluyor.

Archana’nın yengesi Manjusha, Manav’ın iyi bir makine mühendisi olduğunu söyleyerek onların evlenmelerini sağlar. Fakat Archana evlendikten sonra Manav’ın aslında bir tamirci olduğunu öğrenir. Bu gerçek Archana’nın yüzüne tokat gibi çarpar. Kendisine yalan söylendiğini düşünen Archana evliliğinden yine de vazgeçmez. Öte yandan Manav’ın kardeşi Sachin bir trafik kazasında hayatını kaybeder. Onun hamile eşi Shravani ise bir başına kalır. Manav’ın ailesi, onun Archana’dan ayrılıp Shravani ile evlenmesi gerektiğini söyler. İstemeyerek de olsa Manav’dan ayrılan Archana şehri terk eder. Yıllar sonra geri dönen Archana, Manav ile yeniden kavuşacak mı? Shravani, çocuğunu babasız büyütebilecek mi? İki kadın arasında kalan Manav ne karar verecek? Hepsi ve daha fazlası Baş Tacım ile ekrandaki yerini alıyor.
Büyük yanlış anlaşılmalarla başlayan bir aşk öyküsü Baş Tacım ile hafta içi her akşam 19:00’da Kanal 7’de…

Yönetmen: Ravindra GautaYapımcı: Ekta KapoorSenaryo: R M Joshi Anil, Nagpal Gitangshu Dey, Vikas Tiwari, Nidhi Singh, Neha Shrivastava, Ved Raj, Shweta Bhardwaj

Oyuncular: Ankita Lokhande, Sushant Singh Rajput, Hiten Tejwani Rajput, Usha Nadkarni, Asha Negi, Rithvik Dhanjani, Shruti Kanwar, Mrinalini Tyagi,Ankit Narang, Ankita Lokhande, Karan Veer Mehra, Ruhee Bagga

Baş Tacım 8. Bölüm İzlemek İçin TIKLAYIN