Mucize Doktor 53. Bölüm Fragmanı! Yeni Ve Son Bölüm

Gözlerimizi alamadan izlediğimiz Perşembe akşamlarının vazgeçilmezi Mucize Doktor dizisi 52. bölümü ile ekranlara geldi. Yine muhteşem bir bölümle izleyici karşısına çıkan dizi bütün dikkatleri üzerine çekti. Peki dizinin yeni bölümünde neler olacak?

Mucize Doktor 53. Bölüm Fragmanı

Mucize Doktor 53 Bölüm Fragman https://youtu.be/klbUCsfTM8w

Peki bu bölümde neler oldu? Hadi gelin neler olmuş hep birlikte bir bakalım. Bu arada şunu da hatırlatalım Mucize Doktor 52. Bölüm maalesef YouTube kanalında tek parça olarak yayınlanmıyor. Ancak FOX Play sitesinden full ve tek parça şeklinde izleyebilirsiniz.

Mucize Doktor 52. Bölüm Full Ve Tek Parça İzle

https://www.foxplay.com.tr/Mucize-Doktor/izle

Maskeli balo tertiplemek için kolları sıvayan hastanenin yeni halkla ilişkiler müdürü Ezo, herkese işlerin kötü gitmediğini ve yolunda olduğunu göstermek ister. Ali çok sevdiği Adil Hoca’nın vefatının hâlâ derin üzüntüsü içerisindedir. Ama bir yandan da Nazlı ile tekrar barıştıkları için bir o kadar sevinçli ve mutludur. Ezo ise Ali’nin ve Nazlı ‘nın bu denli yakınlaşmasından hiç hazzetmez. Ve Ali ile ilgili sorulara cevabı kendi içinde arar. Benzer bir durumu Ferman da yaşar. Beliz’in ve Tanju’nun yakınlaşması kendisini de olumsuz yönde etkilemiştir.

Bu arada Vuslat hastaneyi eski normal işleyişine döndürmek adına radikal kararlar alır ve hemen uygulamaya koyar. Vuslat, Ali’ye muhbirlik görevi vermiş fakat Ali bu görevi bir türlü benimseyememiş ve içine sindirememiştir. Hastanede acilde karşı karşıya gelen iki düşman ailenin ortalığı birbirine katması neredeyse Berhayat KOZOĞLU Hastanesi’nin yükünü bin kat artırmıştır. Ali de muhbirlik görevini sırtına yükleyen Vuslat yüzünden Ezo’ya karşı kötü davranır ve kalbini kırar. Vuslat’ın aşırı kararları Beliz’i ve Tanju’yu iyiden iyiye kızdırır ve Vuslat’a karşı isyan bayrağını çeker.

Gelecek hafta 53. bölümde olacaklar şimdiden merak konusu elbette ancak kardeş hastaneye gidecek olan Ali ne tür olaylarla ve sürprizlerle karşılaşacak acaba? Hasta çocuğun ellerinin durumu hepimizi yeterince şok etti bile. Nazlı ile Ali arasındaki bu soğukluğu, bu uzaklığı bir nebze olsun hafifletebilecek mi dersiniz? Hastanedeki sürtüşmelerin sonu gelecek mi? 53. bölümde tekrar görüşmek dileğiyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir