Bülent Ersoy Kuaförüm Sensin Programında Jüri Olacak!

Bülent Ersoy Show TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve Global Medya’nın yapımcılığını üstlendiği ‘Kuaförüm Sensin’ programı ile sözleşmesini imzaladı.

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy, çok yakında ‘Kuaförüm Sensin’ programının jüri koltuğunda yerini alacak.

Uzun zamandır ekranlarda çok görmediğimiz Bülent Ersoy artık ekranlarda olacak! Ancak bu haberle birlikte Bülent Ersoy’un programdan ne kadar kazanacağı da konuşulmaya başlandı. Hafta içi her gün yayınlanan Kuaförüm Sensin programından Bülent Ersoy ne kadar kazanacak?

‘Popstar Alaturka’, ‘Dünya Güzellerim’, ‘Popstar 2018’ gibi çok ilgi gören televizyon programlarında yer alan Türk sanat müziğinin ‘Diva’ lakabı ile bilinen efsane ismi Bülent Ersoy’un geçtiğimiz günlerde yeni bir yarışma programı ile ekranlara yeniden merhaba diyeceği iddia edilmişti ve o program belli oldu.

Diva yeni sezonda Kuaförüm Sensin jürisinde yer alacak!

Global Medya resmi İnstagram hesabından konuyu bir paylaşım ile duyurdu. Bülent Ersoy’un sözleşmeyi imzalamadan önce dualar ettiğini de vurduladı. Kuşkusuz ki Bülent Ersoy’un Kuaförüm Sensin yarışmasında jüri olarak yer alması programın reytingini çok yükseltecek ve bu programdan sanatçının ayda 3 milyon 250 bin lira alacağı iddia ediliyor. Bahsedilen rakam gerçekten de büyük gibi görünüyor. Bu kazanç iddiaları ile ilgili ise henüz sanatçıdan gelen bir açıklama yok…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.