O Kız dizisi konusu ve oyuncuları – Ne zaman başlayacak? Yeni Dizi 2022

O Kız dizisi konusu ve oyuncuları. Oyuncu kadrosu. Canlandırdıkları karakterler. Yeni Kanal D dizisi ne zaman başlayacak?

Yapımını Focus Film, yönetmenliğini Özlem Günhan’ın üstlendiği O kız dizisinin senaryosunu Sırma Yanık kaleme alıyor.
Kanal D’nin, yakında izleyicisi ile buluşmaya hazırlanan dizisi “O Kız” dizisinin oyuncu kadrosu da belli oldu.

O Kız Dizisi Konusu

Bağlı olduğu ajansın evli patroniçesi Sitare Arkın’la ilişkisi olan internet fenomeni Ozan karakterinin hayatı evine temizliğe gelen Zeynep nedeniyle alt üst olur.

O Kız Dizisi Oyuncuları

Dizide bulunan oyuncular ve canlandırdıkları karakterlerin isimleri şu şekilde;

Erkan Petekkaya (Kadir), Sezin Akbaşoğulları (Sitare), Ogeday Girişken (Ozan), Dilin Döğer (Zeynep), Ahmet Mekin (İsmail), Asiye Dinçsoy (Türkan), Orhan Kılıç (Fevzi), Ayten Uncuoğlu (Fatma), Münire Apaydın (Nimet), Ilgın Çakır (Mine), Melih Selçuk (Salih), Ece Efe(İpek), Göktuğ Yıldırım (Mustafa), Cem Kurtoğlu (Arkın), Deniz Bakacak (Seda), Mustafa Konak (Yusuf), Nehir Gökdemir (Esma) ve Zeynep Sönmez (Seher) yer alıyor.

O Kız Dizisi Nerede Çekiliyor? Ne Zaman Başlayacak?

O Kız dizisi İstanbul’da çekiliyor. Yeni sezonda Eylül ayı içerisinde birinci bölümü ile Kanal D televizyon kanalında başlaması bekleniyor.

Yer aldığı her proje ile büyük beğeni toplayan yetenekli oyuncu Erkan Petekkaya dizide sürpriz bir karakterle izleyici ile buluşacak.
Hazırlıklarının tüm hızıyla devam ettiği dizinin kadrosunda, oyunculuğu ile adından her daim söz ettiren başarılı oyuncu Erkan Petekkaya da yer alıyor. Ters köşe bir karakterle ekrana gelecek olan usta oyuncu, O Kız’da Kadir karakterine hayat verecek. Kadir’in, 45 yaşında olmasına rağmen 5 yaşında bir çocuğun saflığıyla algıladığı hayat, ne kadar acımasız olsa da içindeki bitip tükenmeyen sevgi hayatındaki herkesi sarıp sarmalayacak.

Merakla beklenen dizide Sitare karakterine de başarılı oyuncu Sezin Akbaşoğulları hayat verecek.

Sitare, 30’lu yaşların sonunda, güzel ve yırtıcı bir iş kadını. Sadece güzelliği ve seksapeliyle değil cool duruşu, karizması ve başarısıyla da baş döndürücü bir kadın. Dünün reklam ajansı patroniçesiyken, yeniliklere açık, iyi koku alan burnuyla geleceğin sosyal medyada olduğunu öngörmüş ve sektörün en köklü sosyal medya ajansının sahibi olmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.