İbrahim Çelikkol Doğduğun Ev Kaderindir Dizisinden Ayrıldı Mı?

Mehdi diziden ayrılıyor mu? İbrahim Çelikkol diziden neden ayrıldı? Doğduğun Ev Kaderindir başrol oyuncusu diziyi bıraktı mı? Mehdi dizide ölecek mi? Öldü mü?

Tv8 ekranlarının her hafta merakla beklenen en başarılı yapımlarından “Doğduğun Ev Kaderindir” dizisinde şok bir ayrılık söz konusu olacak. Yaşanacak bu sürpriz ayrılığın izleyicileri hayal kırıklığına uğratacağı düşünülüyor.

Dizide “Mehdi” karakterine hayat veren ve göz dolduran performansıyla milyonların gönlünde taht kuran İbrahim ÇELİKKOL’un vedası hepimizi üzecek. Dizinin başrol oyuncusunun hikâyesi bittiği için diziye veda edeceği söyleniyor. Öte yandan senaryo gereği de böyle bir kararın alındığı çok konuşulanlar arasında.

Sevilen projeye veda edecek yakışıklı oyuncu sosyal medya paylaşımıyla da gündeme geldi. Diziye konuk olacağı önceden açıklanan Erkan PETEKKAYA ve partneri Demet ÖZDEMİR ile birlikte yer aldığı pozu sosyal medya hesabından sevenleriyle paylaşan oyuncu konu ile ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

Yeni bir projeye hazırlanıp hazırlanmadığı da netlik kazanmayan yakışıklı oyuncu İbrahim ÇELİKKOL aynı zamanda evli ve iki çocuk babası. Yapımcı ve yayıncı tarafından da konuya dair açıklama yapılmazken şok ayrılık sonrası dizide gelişmelerin neler olacağı büyük bir heyecanla bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.