Yaban Çiçeği Hint Dizisi (Kaisi Yeh Yaariaan) Oyuncuları Ve Konusu

Yaban Çiçeği Hint dizisi (Kaisi Yeh Yaariaan) oyuncuları ve konusu. Türkçe dublaj tüm bölümleri full izle. Finalde ne olacak?

Soylu öğrencileri, fiyakalı arabaları ve gösterişli yaşam tarzıyla UZAY Akademisine hoş geldiniz. Manik ve Nandini’nin cıvıl cıvıl aşkını anlatan, sınırsız hayal gücü, romantizm ve macera dolu bir yetişkinliğe geçiş hikayesi.

Yaban Çiçeği Orijinal Adı: Kaisi Yeh Yaariaan Yönetmen: Ashima Chibber Oyuncular: Parth Samthaan, Niti Taylor, Charlie Chauhan, Abhishek Malik, Utkarsh Gupta, Ayaz Ahmed, Krissann Barretto

Yaban Çiçeği Hint Dizisi Konusu

Yaban Çiçeği – Kaisi Yeh Yaariaan 21 Temmuz 2014 – 31 Aralık 2015 tarihleri ​​arasında MTV Hindistan’da yayınlanan bir Hint televizyon dizisidir.
Romantik komedi ve dram dizisidir. Toplamda 3 sezon sürmüştür. Üçüncü sezonu 15 Mayıs 2018’de Voot’ta yayınlanmıştır.
Romantizm veya aile ilişkileri gibi diğer ilişkilerle birlikte arkadaşlığın önemini vurgulayan bir dizidir.

Dizi üç sezona bölünmüştür; 1. sezonu, Nandini’nin hayatını değiştirmesiyle Manik’in hayatında aşkın arkadaşlıktan daha önemli hale gelmesidir. İkinci sezon, daha çok, her insanın yaşamının nasıl değişmeye ve gelişmeye başladığına dair birincinin bir epilogudur. Nandini, küçük kardeşi Rishabh’ın tedavisi ve onun için tanınmış bir bilim kolejinde okumak için Mumbai’ye taşınmaya karar verir. Ateşböceklerinin ancak gerçek aşk olduğunda aydınlandığına inanıyor. Yanlışlıkla Manik Malhotra ile çarpışır ve Manik’in bilmediği ateş böcekleriyle dolu kavanozunu kurtarır ve ikisi de kavanoza aynı anda dokunduğunda yanarlar. Daha sonra Manik ve Nandini arasında gerçek bir aşk olduğuna inanılır, ancak ikisi de bundan habersizdir ve böylece hikayeleri başlar.

Yazımızın devamından dizinin özetine ve oyuncu kadrosu içerisinde yer alan oyuncuların isimlerine, canlandırdıkları karakterlerin isimlerine ulaşabilirsiniz. Peki diziyi ücretsiz ve Türkçe dublaj olarak izlemek mümkün mü? Evet, mümkün. Yaban Çiçeği – Kaisi Yeh Yaariaan dizisini YouTube üzerinden izleyebiliyorsunuz. Özel olarak hazırlanmış kanalda full bölüm videoları ve özel sahneler gibi videolara erişebiliyorsunuz. Sizler için kanal adresini buraya bırakıyoruz. İyi seyirler dileriz…

Yaban Çiçeği – Kaisi Yeh Yaariaan TÜRKÇE DUBLAJ İZLE

1. Sezon Özeti

Nandini Murthy ( Niti Taylor ) ve arkadaşı Navya Naveli ( Veebha Anand ), SPACE Academy’de FAB5 tarafından zorbalık edilen Shahid’i (Pulkit Bangia) intihar etmekten kurtarmak için bir araya geldi. Nyonika Malhotra (Manik’in annesi ve UZAY Başkanı) ( Kishwer Merchant ) kolejin itibarını korumak için Nandini ve Navya’ya tam burs verir. Bu, Nandini ve Navya’nın akademinin en ünlü grubu “FAB5”, bir grup zengin şımarık çocuğun hedefleri haline gelmesine yol açar – Manik Malhotra, lider ( Parth Samthaan ), Cabir ( Ayaz Ahmed ), Mukti ( Charlie Chauhan ), Dhruv ( Utkarsh Gupta) ve Alya ( Krissann Barretto ).

Nandini, Manik’i kolejin önünde yaramazlık yaptığı için yumrukladıktan sonra onun birincil hedefi haline gelir. Talihsiz koşullar nedeniyle Nandini, Manik’in kölesi/noktası olur. Kız arkadaşı Alya araya girene kadar onu rahatsız etmeye devam eder ve ondan Nandini’yi yalnız bırakmasını ister, çünkü onunla fazla ilgilenmeye başlar. Alya’nın Manik ve Nandini hakkındaki güvensizliği, Nandini’ye ders vermesi için adamlar tutmasına neden olur; Ancak Dhruv ve Manik onu kurtarmayı başarır. Manik, katilleri Alya’nın tuttuğunu öğrendiğinde, Alya’nın güvensizliği nedeniyle Alya’dan ayrılır.

Manik ve Nandini’nin önemsiz kavgaları ve sürekli çekişmeleri onları yakınlaştırır ve birbirlerine çekilirler. Manik, kimsenin onu Nandini gibi etkilemediğini fark eder, bu yüzden her zaman ona çekilir. Başlangıçta cazibeyle savaşır ama sonunda pes eder. Nandini, Manik’e açılmaya başladıktan sonra biraz daha anlamaya başlar ve Manik onun sandığı “Canavar Manik” olmadığını anlar ve onun farkına varır. Ona karşı artan ilgi, daha önce Manik’in kalbinin ondan nefret etmek için attığını yanlış anlamıştı.

Üniversitedeki yetenek yarışması Musicana’dan önceki gece Manik, Nandini’ye nasıl hissettiğini itiraf eder ve öpüşürler. Aynı gece Manik, en iyi arkadaşı Dhruv’un da Nandini’ye karşı hisleri olduğunu keşfeder ve arkadaşlıklarını daha fazla bir şeyle karıştırır. Manik, en yakın arkadaşı için aşkını feda etmeye karar verir. Dhruv daha gençken hayatını kurtarmıştı, her zaman Dhruv’un ondan daha iyi olduğunu, dolayısıyla Nandini için daha iyi bir talip olduğunu hissetti. Musicana gecesinde, Manik, ağır bir kalple, Nandini’yi küçük düşürerek ve her şeyin onun için bir oyun olduğunu söyleyerek yalan söyler ve Nandini ona yumruk attığından beri ondan intikamını almak ister. Manik, Nandini ile olan ilişkisini etkili bir şekilde sona erdirir.

Bu arada, Nandini’nin en iyi arkadaşı Navya, Alya’nın kardeşi ve Mukti’nin eski sevgilisi Harshad’a aşık olur ve zamanının çoğunu FAB5’e karşı komplo kurarak geçirir. FAB5 Musicana’yı kazandıktan sonra, Harshad tüm okulun önünde Cabir ile öğretmeni Raghav arasında herkesin çiftlerin eşcinselliğini öğrenmesine yol açan samimi bir anı gösteren bir video oynatır. Nandini, Harshad’ın kendisi ve Navya’nın düşündüğü kişi olmadığını anlayınca FAB5 ile birlikte çalışır ve Navya’nın Harshad’ın gerçek renklerini fark etmesini sağlamak için bir plan hazırlar. Dhruv, Nandini’ye ona aşık olduğunu söyler; ancak teklifini reddeder ve onu sadece bir arkadaş olarak gördüğünü söyler, bu da Manik’i kızdırır. [3]

Musicana gününde Cabir’i dövdükten sonra Harshad eve döner. Harshad’ın üzgün olması gerektiğini düşünen Navya, onu teselli etmek için evine gider. Harshad, Navya ile yatar ve hamile kalır, ancak yaptıklarının sorumluluğunu almaz. İncinmiş ve ihanete uğramış Navya, Harshad’a kişiliğini değiştireceğine ve daha güçlü olacağına söz verir. Cabir, Navya’nın oda arkadaşı olmasına izin verir ve ikisi yakınlaşmaya başlar. Navya’nın annesi, Navya’nın bir bebeğe tek başına dokunması konusunda histerik olunca, Cabir bebeğe adını verip onu kendi çocuğu gibi büyütmeye söz verir.

FAB5’in Harshad’ı ifşa etme planının ortasında, Nandini, davranışları sözleriyle çelişmeye başlayınca Manik’in ondan ayrılma nedenlerinden şüphe etmeye başlar. Onunla yüzleşir ve bir zayıflık anında, Dhruv olmasaydı ondan asla ayrılmayacağını kabul eder. Bu Nandini’yi kızdırır ve Manik’i duygularını dikkate almadığı için bencil olmakla suçlar ve yaptığının yanlış olduğunu anladıktan sonra özür diler ve af için yalvarırken onunla daha fazla bir şey yapmak istemediğini söyler.

Nandini, FAB5 ile birlikte Harshad’ı devirme planlarında başarılı olur. Onu kamera önünde suçlarını itiraf etmesi için tuzağa düşürürler ve daha sonra Musicana gecesi Cabir ve Raghav’a saldırdıkları için tutuklanırlar. Harshad’ı devirme kutlamasında FAB5 ve Nandini, Manik’in Dhruv’un Nandini’den ayrıldığını doğrulamasını sağlayan bir oyun oynar. Alya ve Dhruv, Nandini’nin Dhruv’a onu sadece bir arkadaş olarak gördüğünü ve her zaman göreceğini söylediğinde yakınlaşmaya başlayınca aşk üçgeni kısa sürede sona erer. Nandini, her zaman onun yerine arkadaşlarını seçeceğini düşündüğü için Manik’i affetmek istemezken, Manik kendini kanıtlamak için her şeyi yapar.

Soha Khurana (Jasmine Avasia), Manik’in takıntılı hayranı olarak içeri girdiğinde, Nandini, başka birinin onunla olması düşüncesine dayanamadığı için tekrar Manik’e yakınlaşır. Arkadaş olmaya ve birbirlerini tanımaya karar verirler. Yakında arkadaştan fazlası olurlar ve ilk buluşmalarında ateşböcekleri aydınlanarak Nandini’ye Manik’in gerçekten onun gerçek aşkı olduğunu gösterir. Soha’nın babası tarafından yönetilen bir yanlış anlama nedeniyle Nandini, Manik’in onsuz daha iyi olacağına ve şarkıcı olma hayallerine odaklanacağına inanıyor. Soha’nın Manik’e olan takıntısı tehlikeli bir düzeye ulaşır ve bir yangında Nandini’yi öldürmeye çalışır, ancak Manik onu kurtarır. Ancak Nandini, Soha’nın yangında öldüğünü öğrendiğinde (Nyonika ve Soha’nın babası tarafından kurulan bir hile) ve bu da belki de Manik yüzünden, Soha’nın ölümüyle Manik’in bir ilgisi olup olmadığı sorulduğunda mahkemede sessiz kalır. Şok olmuş bir Manik onunla konuşmayı bırakır. Manik’in masum olduğu kanıtlansa ve Nandini’nin onunla geri dönme çabalarına rağmen, Nandini’nin ona yeterince güvenmediğini ve ona ihanet ettiğini hissettiği için ona acı çektirir. Ancak onun gitmesine izin veremeyeceğini anlayınca, aralarında bir umut ve nefret mücadelesi kurar ve Nandini Füzyon Konseri gecesinde onunla şarkı söylemeyi başarırsa, tekrar bir araya gelme şansları vardır.

Bu arada Mukti , kanser hastası olan Abhimanyu’ya ( Zain İmam ) her zaman gülümsemeyi ve mutlu olmayı öğrettiği için aşık olur. Ayrıldıktan sonra çok acı çekiyor ama arkadaşları onu destekliyor. Öte yandan, Dhruv ve Alya’nın ilişkisi, Dhruv’un aşağılık kompleksi nedeniyle çöker. Bu, Dhruv’un FAB5’ten ayrılmasına yol açar. Manik, Fusion Konseri için Nandini’nin öğretmeni Pandit Trilok Chaurasya (Dishank Arora) ile çatışır. Manik, Pandit’in Nandini için yanlış niyetleri olduğuna inanıyor, onları fırçalarken, Manik’in kıskanç ve aşırı tepki verdiğini düşünüyor.

Fusion konserinin olduğu gün, Manik ve Nandini birlikte şarkı söylerler ve Dhruv ile FAB5 arasındaki tüm yanlış anlamalar ortadan kalkar ve Dhruv grupla bozulan arkadaşlığını onarmaya çalışır. Konserden sonra Manik, Nandini’ye onu sevdiğini söyler. Pandit, Nandini’yi kaçırdığında mutlulukları kısa sürer. Kurtulmuş olmasına rağmen büyük bir şok yaşar ve Manik dahil herkesi kendinden uzaklaştırır. Nandini ara vermeye karar verir ve erkek kardeşiyle birlikte Mangalore’ye gider, ancak Manik onun peşinden gider. Nandini’nin büyükannesi Ams’ın yardımıyla Manik, Nandini’yi 18. doğum gününden bir gün önce yaşadığı şoktan çıkarmayı başarır. Doğum gününde Nandini, Manik’e onu sevdiğini söyler ve resmi bir çift olurlar.

Bu arada, Aryaman ( Karan Jotwani ) sahneye girer (Soha’nın kardeşi ve Harshad’ın arkadaşı). İlk amacı, tüm bunların Manik’in suçu olduğuna inanarak, kız kardeşinin ölümünün intikamını almaktır. Diğerleri sadece ondan şüphelenirken, Nandini gerçeği öğrenir ve Manik’in masumiyetini kanıtlamak için bir şans ister. Alya ise başarısız ilişkileri ve yalnızlığı nedeniyle yeme bozukluğu ve depresyon yaşamaya başlar. Dostluk Günü’nde, FAB5’ten ayrılmak ve yeni bir hayata başlamak istediğini duyurur ve bu, Manik’i gölgede bıraktığını iddia ederek suçlayan Dhruv’u kızdırır. Alya ve Dhruv, Manik’in hayatlarında her zaman olmadığını iddia ederken, Mukti ve Cabir, FAB5’i tekrar bir araya getirmek için inisiyatif alır.

UZAY’daki Yetenek Avı yarışması sırasında FAB5 birlikte şarkı söyler ve bozulan arkadaşlıklarını onarmayı başarır. Öte yandan, Aryaman’ın yanlış anlaması, FAB5, Navya ve Nandini’den özür dileyerek temizlendi. FAB5 Yetenek Avı’nı kazandıktan sonra Manik ve Nandini ilişkilerini tamamlar. Aryaman bir akşam yemeği partisi düzenlemeye karar verir ve FAB5, Nandini ve Navya’yı davet eder. Nandini evde Manik ve Cabir’in onu alması için beklerken ve FAB5’in geri kalanı onların partiye gelmesini beklerken, Manik ve Cabir bir araba kazası geçirir (Nandini için tasarlanmış olan Manik’in annesi Nyonika tarafından planlanmıştır). Bu, Kaisi Yeh Yaariaan Sezon 1’in sonunu işaret ediyor.

2. Sezon Özeti

Araba patlamasından dört ay sonraki hayatı gösterir) Nandini’nin Manik’in doğum günü için heyecanlanmasıyla başlar ve bir parti düzenlerken, Nandini parti verdiğinde Cabir ve Manik orada değildir. Nandini, Manik’i çok özlüyor. Aryaman üzgün olduğunda her zaman onu destekler. Navya bir RJ olur ve ona ve Harshad’ın yeni doğan bebeği Abeer’e, Mukti ile birlikte hayata devam etmeye çalışırken bakar. Alya ve Dhruv farklı yollarda hayatlarına devam ederler ama sadece arkadaştırlar. Manik’in sesine sahip şımarık bir velet arsaya girer, yani Madhyam Singhania (Maddy). Nandini ondan nefret ediyor ve Nandini’den nefret ediyor ve Nandini ve Harshad’a karşı seçim için duruyor. Bundan kısa bir süre sonra Nandini, Manik’in ortadan kaybolmasının ardındaki gerçeği araştırmaya başlar ve sonunda gerçek, işin içine Nyonika’nın dahil olmasıyla ortaya çıkar. Nandini her zaman Manik için endişelenir. onu çok özlüyor ve neler olduğunu bilmek istiyor. Kalbi onun hayatta olduğunu ve bir yerlerde iyi olduğunu biliyor.

Manik daha sonra geri gelir ve babasının onu kurtardığını ve tüm bu süre boyunca Pune’da olduğunu ortaya çıkarır. Arkadaşlarının ve Nandini’nin devam edip yeni bir Fab 5 yarattığına dair bir yanlış anlama yüzünden incinir. Ama Nandini, Manik’i ikna eder ve yanlış anladığını giderir. Ayrıca ona Nyonika’nın patlamadaki rolünden bahseder. Manik, Fab 5’e Cabir’i kurtaramadığını söyler ve hafızasındaki davulları çaldığında onu hatırlayınca perişan olur. Nandini, Dhruv, Mukti ve Alya onu bu konuda teselli eder. Sonra Nandini, Navya ve FAB4 tekrar bir araya gelir ve kutlama için bir otele giderler. Öte yandan Maddy evinden atılır ama Arayaman onu evine götürmesine yardım eder. Aryaman partiye gelir ve Manik bundan hiç hoşlanmaz. Aryaman kısa süre sonra kendini yabancı hissetmeye başlar ve fab5 tarafından kullanılır.

Manik daha sonra Nandini’yi diğerlerinden uzaklaştırır ve ikisi yıldızların altında mutlu bir şekilde sarhoş olduktan sonra geceyi birlikte geçirir. Nandini sonunda sevgilisinin kollarında kendini mutlu hissediyor ve Manik onu sevgiyle kucaklıyor, gülümsüyor. Yıldızların yazdığı ve ateşböceklerinin kutladığı MaNan sonunda mutludur. Manik, Nandini’nin yapılacaklar listesini tamamlamak istiyor, bu yüzden MaNan’ın bira şişelerini çalmaktan su şişeleriyle oynamaya kadar bir dizi heyecan verici şey yaptığını görüyoruz. Maddy ve Manik birbirleri için sert bir köşeye sahipler ve rakip oluyorlar ve Manik ona fab5 tarafından yaratılan ve Maddy’nin sözleşmeyi imzalamaya cüret ettiği şarkıyı söylemesi için meydan okuyor ama…yakında kanca ya da sahtekar fab5; Maddy’yi kazanarak birlikte gerçekleştirin. Bu sırada Dhruv, Alya hakkında güvensizdir ve Manik ona bir süre yalnız kalmasını tavsiye eder. Dhruv, Alya’nın Varun’dan (Alya’nın moda tasarımındaki patronu) daha mutlu olduğunu söyleyerek ondan ayrılmasıyla sonuçlanır. Manik ve Alya’ya ayrı ayrı veda eder ve hayatında yeni bir sayfa açmak için ayrılır. Manik bozulur ve Travma Sonrası Stres Bozukluğu (PTSD) teşhisi konur.

Manik, gerçeği öğrendikten sonra Nandini’nin üzüntüsüne, PTSD’den bir yanıt olarak Nandini’nin anılarının silindiğini keşfeder. Nandini, Aryaman ve Navya Musicana’ya katılmaya hak kazandı. Ancak Nandini, tedavisi için Manik ile Danimarka’ya gitmeye karar verir. Manik, Aryaman’ı Nandini’nin arkadaşı olarak kabul eder. Gösteri Manik ve Nandini’nin birbirlerine olan aşklarını yeniden teyit etmeleri ile sona erer ve Humesha (Sonsuza dek) ile Mukti/Alya/Manik son bir kez birlikte sıkışırlar ve Aryaman’ın gelip davullara oturmasını ve onlara katılmasını istemesiyle sona erer. Manik oyun oynarken Fab5 ve aşkı Nandini ile yaşadıkları güzel anıları hatırlar. Navya ve Nandini bir kenara çekilip onları bir arada görünce gülümsüyorlar.

MaNan, hayatlarının bir sonraki bölümüne başlamak için ertesi gün Danimarka’ya gider, geride güzel anılar bırakarak ve sonsuza dek birbirlerine değer verirler. Navya, eşcinsel bir çiftin oğlunu evlat edinmesini düşünür ve RJ olarak devam eder. Mukti, uluslararası bir müzik evine solo olarak katılmak için ayrılır ve Alya, moda tasarımı için bir sözleşme alır. Maddy şehri terk ettikten sonra Harshad UZAY’da Başkan yapılır. Son olarak Aryaman, Nandini’ye Manik ile iyi dileklerini sunar. Manik, arkadaşlığın gerekli olmasına rağmen, sevginin sonsuza kadar seninle kaldığını ve Nandini’yi sonsuza kadar beslemeye söz verdiğini fark eder. Bu, Kaisi Yeh Yaariaan Sezon 2’nin sonunu işaret ediyor.

3. Sezon Özeti

(Dört yıl sonraki hayatı gösterir) Nandini ve Manik altı yıldır birlikteler. Mumbai’ye geri taşındılar. Ancak, Rishabh hala Danimarka’da bir üniversitede. Manik bir Rockstar’dır ve Nandini prestijli bir devlet kurumunda çalışan bir astrofizikçidir. Mukti bir kafe işletiyor ve Zubin ile evlenecek. Zubin bir kucaklayıcı ama insanlar onun işsiz biri olduğunu biliyor. İlk bölümde, Nandini onun teklifini kabul etmeyi reddeden Manik’e evlenme teklif eder. Bu Nandini’yi kızdırır ve Mukti’nin tavsiyesi üzerine, ilişkilerine bir ara vermesi gerektiğine ve başka insanlarla çıkmak istediğine karar verir. Mukti, Manik’in Nandini’yi diğer erkeklerle görürse kıskançlığı nedeniyle barışacaklarına inanıyor. Manik’in onunla sürekli flört eden başrol oyuncusu Inaya, medyanın önünde onu öpünce işler çığırından çıkıyor. Nihayet, Manik, Nandini’nin evinden taşındığında, Nandini ondan tekrar bir araya gelmesini ister. Manik haklı olduğunu söylemeyi reddediyor ve artık birbirleri için iyi değiller. Ayrılmalarına rağmen Manik ve Nandini birbirlerinden uzak duramazlar ve sevişirler.

Nandini, başarısız flört girişimlerinden birinde tanıştığı Smaran ile tanışır. Romantik bir gecenin ardından Manik, artık Nandini ile birlikte olmak istememesinin gerçek nedenini açıklar. Annesi Nonika, onu bir noktada ortalığı karıştıracağına ve Nandini’ye zarar vereceğine ikna etti. Nandini’nin zarar görmesini ve Nyonika gibi aşka olan inancını kaybetmesini istemiyor. Nyonika aynı zamanda Manik’in babasına deliler gibi aşık olan orta sınıf bir kızdı ve babası birdenbire hiçbir açıklama yapmadan onu terk etti. Manik, Nandini için uygun olmadığını ve daha iyisini hak ettiğini düşünüyor. Nandini’nin Manik ile olan ilişkisini öğrenince morali bozulan Smaran, Nandini’yi etkilemek için Inaya’dan yardım ister. Ama sonunda birlikte uyurlar. Daha sonra Smaran’ın amcası ve teyzesi tarafından Nandini için seçilen evlilik sitesinden bir adam olduğu ortaya çıkıyor. Zubin’in kız kardeşi Jeff, Mukti’ye aşıktır. Mukti’nin evliliğini bozmak için Mukti’ye Zubin’in bir kucaklayıcı değil bir eskort olduğunu açıklar. Onu kaybetme korkusuyla Mukti’ye yalan söyledi. Nandini, Manik’in babasına Manik’in ruh halini anlatır ve ona en çok ihtiyaç duyduğu anda onu terk ederek Manik’in hayatını mahvettiğini söyler. Yakında, Bay Malhotra ve Nyonika düzelmiş gibi görünüyor, Manik’e kendisi ve Nandini arasında her şeyin yolunda gidebileceğini hissettiriyor.

Mukti düğününü iptal eder ve Zubin ortadan kaybolur. Nandini ve Manik onu ararlar ve kendilerini çocukları zanneden bir hanımın evine gelirler. Birbirlerine yakınlaşırlar ve birbirleri olmadan yaşayamayacaklarını anlarlar. Daha sonra Zubin’i geri almak için bir plan yaparlar ve Zubin’in geri döneceğini umarak Mukti’nin evlendiğini medyaya duyururlar. Bu arada, Nyonika, Bay Malhotra ile artan yakınlığına fasulyeleri döküyor ve Nandini’ye tüm planının bu olduğunu ve bu numara için para aldığını söylüyor. Nandini paramparça olur ve bunu ailesiyle yüzleşen ve ailesinin onun üzerindeki etkisi olmadan da kendisi olabileceğini fark eden Manik’e açıklar. Mukti’nin düğünü gününde Manik, Nandini’ye evlenme teklif eder ama kabul etmez.

Yaban Çiçeği Hint Dizisi (Kaisi Yeh Yaariaan) Oyuncuları

Parth Samthaan – Manik Malhotra, FAB5 üyesi, Shrikant & Nyonika’nın oğlu, Alya’nın eski erkek arkadaşı ve Nandini’nin erkek arkadaşı
Niti Taylor – Nandini Murthy, NH3’ün eski üyesi, Rishabh’ın ablası ve Manik’in kız arkadaşı
FAB5 üyesi Cabir Dhawan rolünde Ayaz Ahmed ; Raghav’ın eski erkek arkadaşı; Navya’nın oda arkadaşı; Abeer’in üvey babası
NH3’ün eski üyesi Navya Naveli rolünde Veebha Anand ; Harshad’ın eski kız arkadaşı; Cabir’in oda arkadaşı; Abeer’in annesi
FAB5 üyesi ve Manik’in en iyi arkadaşı Dhruv Vedant rolünde Utkarsh Gupta, Nandini’ye aşıktı; Alya yine açık/kapalı erkek arkadaşı
FAB5 üyesi, Harshad’ın kız kardeşi ve Manik’in eski kız arkadaşı Alya Saxena rolünde Krissann Barretto ; Dhruv tekrar açık/kapalı tekrar kız arkadaşı
FAB5 üyesi Mukti Vardhan rolünde Charlie Chauhan ; Harshad’ın eski kız arkadaşı; Abhimanyu’nun eski sevgilisi (ölümüne kadar); Zubin’in nişanlısı ve daha sonra eşi.
NH3’ün eski lideri ve Alya’nın erkek kardeşi Harshad Saxena rolünde Abhishek Malik ; Mukti’nin eski erkek arkadaşı; Navya’nın eski erkek arkadaşı; Abeer’in biyolojik babası
Kishwer Merchant , Manik’in annesi ve UZAY Akademisi başkanı Nyonika Malhotra rolünde
Aaryamaan Khurana rolünde Karan Jotwani ; Soha’nın kardeşi, Nandini’nin tek taraflı sevgilisi.
Yuvraj Thakur Madhyam ‘Maddy’ Singhania olarak
Steve, Nandini’nin küçük erkek kardeşi Rishabh Murthy rolünde
Mehul Nissar – Venkatesh Murthy, Nandini’nin amcası
Ritu Vasishta Shannoo Murthy, Nandini’nin teyzesi olarak
Dishank Arora, Nandini’nin kendisine takıntılı olan öğretmeni Pandit Trilok Chaurasya rolünde
Rushad Rana Profesör Raghav, UZAY Akademisi’nde öğretmen ve Cabir’in eski sevgilisi olarak
Abhimanyu Thakkar rolünde Zain Imam ; Mukti’nin aşk ilgisi; Nandini’nin arkadaşı
Soha Khurana rolünde Jasmine Avasia; Aryamaan’ın kız kardeşi ve takıntılı Manik hayranı
Riddhima olarak Ruma Sharma
Kayalık olarak Kabeer Khan
Güneşli Sharma olarak Dhiraj Totlani
Pulkit Bangia Shahid olarak, NH3 üyesi
Scarlett Rose Rose, Cabir’in sahte kız arkadaşı olarak
Varun olarak Aakash Talwar
Cabir’in annesi olarak Rinku Karmarkar
Navya’nın annesi olarak Neha Bam
Mukti’nin annesi olarak Mallika Nayak
Micky Makhija – Avinash Khurana; Aryamaan ve Soha’nın babası
Zubin olarak Pranay Pachauri Singh; Mukti’nin nişanlısı daha sonra kocası.
Jeffrina takma adı Jeff rolünde Barkha Singh ; Zubin’in kız kardeşi
Inaaya olarak Radhika Bhangia
Smaran olarak Meherzan Mazda
Shrikant Malhotra rolünde Ayaz Khan ; Manik’in babası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir