Dizi Haberleri

İçimizdeki Ateş Dizi Oyuncuları – atv Yeni Dizi 2022

İçimizdeki Ateş dizisi oyuncuları kimler? Dizinin konusu nedir? Hangi kanalda ve ne zaman başlayacak? Dizide kim kimdir? Oyuncular ve canlandırdıkları karakterlerin isimleri neler? Tüm bu soruların cevapları şu sıralar yoğun şekilde arama motorlarında aranıyor. Bizler de sizler için yen dizi ile ilgili bulabildiğimiz tüm ayrıntıları bir araya getirdik. Dizideki karakterlerin analizlerine de yazımızda yer verdik. Ayrıca dizinin resmi sosyal medya hesaplarını da yazımızın sonuna ekledik. Yayınlanmış olan tanıtım videosu da yazıya eklendi. İşte yeni atv dizisi İçimizdeki Ateş hakkındaki tüm detaylar.

İçimizdeki Ateş Dizisi Ne Zaman Ve Hangi Kanalda Başlayacak?

atv ekranlarında yepyeni bir dizinin heyecanı yaşanıyor. İçimizdeki Ateş dizisi yaz sezonunda atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin çekimleri devam ediyor ve Haziran ayı içerisinde 1. bölümü ile başlaması bekleniyor.
Yapımını Fabrika Yapım’ın, yapımcılığını Öner Arslanel’in üstlendiği ‘İçimizdeki Ateş’ dizisi yakında atv ekranlarında seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yönetmenliği Murat Onbul’a ait olan projenin senaryosunu Nimet Erdem, Birol Elginöz ve Nur Özlem Elginöz kaleme alıyor.

İçimizdeki Ateş Dizi Konusu

Dizi, iş dünyasına ilk adımlarını atan güçlü, zeki, hırslı ve başarılı dört gencin hayata tutunma ve hayallerine ulaşma hikayesini konu ediniyor.
Dizide, hukuk fakültesinden mezun olduktan sonra çalışmaya başladıkları Yener Hukuk Bürosu’nda yolları kesişen dört gencin hikayesi gözler önüne seriliyor.
Yaşadıkları eşsiz hayat tecrübeleri gençleri yakınlaştırırken, Hale, Ege, Bahar ve Mert, çıktıkları adalet yolculuğundaki zorluklar karşısında birbirlerine güvenli birer liman olacak.
‘İçimizdeki Ateş’in avukat adayları Hale Vural (İpek Filiz Yazıcı), Ege Şahin (Atakan Hoşgören), Bahar Sayın (Gizem Arıkan) ve Mert Karaman (Demirhan Demircioğlu) kendilerini önce adalet savaşçısı Avukat Doğan Yener’e (Burak Sevinç) kanıtlamak zorunda kalacak.

İçimizdeki Ateş Hikayesi

Hukuk fakültesinden mezun olmuş genç avukat adayları Mert, Bahar, Hale ve Ege zorlu elemelerden geçerek Ünlü Avukat Doğan Yener ve eşi Tülin Tan’ın yanında staja başlarlar. Staj süresince beladan uzak kalmaları gerekmektedir. Hayat onları bu yolculukta türlü engellerle sınarken, Doğan ve Tülin’in yol göstericiliği ile hedeflerine ulaşabilme serüvenlerini ve bu yolda neler kazanıp nelerden vazgeçeceklerini hep birlikte göreceğiz…

İçimizdeki Ateş Oyuncu Kadrosu – İçimizdeki Ateş Oyuncuları İsimleri Ve Canlandırdıkları Karakterler

‘İçimizdeki Ateş’in zengin oyuncu kadrosunda Burak Sevinç, Ceren Benderlioğlu, İpek Filiz Yazıcı, Atakan Hoşgören, Gizem Arıkan, Demirhan Demircioğlu, Erdem Şanlı, Bilgesu Kural yer alıyor.

Burak Sevinç – Doğan Yener
Burak Sevinç

Doğan Yener kararlı, idealist avukat. Onu üzmek, kırmak, tehdit etmek neredeyse imkânsız. Çok çabuk sinirlenir ancak hemen affeder. Beklemeye, hataya, yalana tahammülü yok. Pratik çözümler üretebilen, hızlı zekaya sahip Doğan’ın adalet güdüsü çok yüksektir. Eşitlikçi ve lider ruhludur. Kimse onu satın alamaz, adaletin ve hukukun sorabileceği tüm hesapları sormaktan asla çekinmez.

Ceren Benderlioğlu – Tülin Tan
Ceren Benderlioğlu

Tülin Tan güvenilir, kimsenin satın alamayacağı, güvendiği insanlarla sonsuz yolculuklara çıkabilecek ama o güveni kıracak küçücük olayla arkasına bakmadan gidebilecek güçlü kadın avukat. Gitmediği, gidemediği tek kişi Doğan. Hayata onunla adım atmış, aşkı görmüş, birlikte adalet savaşlarına girmiş.

İpek Filiz Yazıcı – Hale Vural
İpek Filiz Yazıcı

23 yaşında. Hızlı düşünen, kriz yönetiminde başarılı zeki, açık sözlü, rekabetçi güçlü. Yalnızlığı sever, Kurtlarla koşan kadınlardan Hale. Gençliğinin ateşi ve isyankar yapısıyla Üvey babası Tahsin’e başkaldırabilecek cesarete sahip. Sınırlara ve baskılara direnen ve anında karşı koyabilen yapısıyla insanların dikkatini çeker.

Atakan Hoşgören – Ege Şahin
Atakan Hoşgören

23 yaşında. İşçi ailenin tek çocuğudur. Pratik zekasıyla insanları kendisine hayran bırakır. Flörtüz, nazik, İkna yeteneği güçlü, hayalperest. Kadınlarla arası iyi olmasına rağmen henüz kimseyi kendisine aşık edememiş. Alıngan ve kırılgan değil ancak içinde yalnız kalmaktan korkan küçük bir çocuk saklı.

Gizem Arıkan – Bahar Sayın
Gizem Arıkan

22 yaşında. İnatçı, sahiplenici, şüpheci, hayatını ihtimaller dahilinde yaşayan, hakkaniyetli, sorun çözücü, kardeşi Banu’nun hem annesi hem babası. Duygusal anlamda etrafında onu destekleyen kimse olmadığı için yalnız. Bu yalnızlık onu yaşıtlarından daha olgun kılmış. Dışarıdan bakıldığında güçlü ama içerilerde kırılgan küçük bir kız çocuğu gizli.

Demirhan Demircioğlu – Mert Karaman
Demirhan Demircioğlu

22 yaşında. Üç çocuklu ailenin en küçük oğlu olmasına rağmen sorumluluk sahibi, dürüst, adalet tek kılavuzu. Analitik zekaya sahip aynı zamanda iyi bir gözlemci sesi de güzel. Genç kızların sevgilisi, büyüklerin hayırlı evladı, çocukların eğlenceli abisi. Kafasına koyduğunu yapar. Kolay kolay geri adım atmaz.

İçimizdeki Ateş Tanıtım – Fragman

İçimizdeki Ateş dizisinin tanıtım videoları da dizinin resmi sosyal medya hesaplarından paylaşıldı.
İçimizdeki Ateş oyuncuları ilk tanıtımdaki uyumlarıyla dikkat çekerken yıldız isimler bu projede bir araya geldi.
“Hayat bilmediğin yerden sorar” sloganıyla yola çıkan dizinin ilk tanıtımı büyük beğeni topladı. Dizinin tanıtım videosunda dizide gözler önüne serilecek büyük bir trajedinin de ipuçlarını verdi.

İçimizdeki Ateş dizi hesaplarını sosyal medyadan takip ederek en yeni bilgilere ulaşabilirsiniz;

www.instagram.com/icimizdekiatesatv

www.twitter.com/icimizdekiates

www.facebook.com/icimizdekiates

Kaynak: atv web sitesi ve sosyal medya hesapları