Dizi Haberleri

Duy Beni Dizisi Oyuncuları – Yeni Dizi 2022

Star’ın yaz aylarına damgasını vuracak yeni dizisi ‘Duy Beni’ yakında başlıyor. (Dizinin Haziran ayı içerisinde başlaması bekleniyor)
Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği ‘Duy Beni’, yakında Star ekranında seyirci ile buluşacak.
Yönetmenliğini Ali Balcı’nın üstlendiği dizinin senaryosunu Makbule Kosif kaleme alıyor.

Duy Beni Dizi Oyuncuları

“Duy Beni”nin güçlü oyuncu kadrosunda; Berk Hakman, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Durul Bazan, Murat Daltaban, Helin Kandemir, Burak Can, Sümeyye Aydoğan, Feride Çetin, Aytaç Uşun, Alper Atak, Bedia Ener, Hamdi Alp, Utku Coşkun, Taha Bora Elkoca, Gökçe Güneş Doğrusöz, Jasmin Berkiş, Yeliz Akay, Cemre Özşişman, Dilara Sümbül ve İbrahim Yıldız gibi sevilen oyuncular yer alıyor.
Çekimleri çok yakında İstanbul’da başlayacak olan “Duy Beni” sıra dışı hikayesi ve güçlü kadrosuyla yaz sezonuna damga vuracak.

Duy Beni Dizisi Konusu

‘Duy Beni’nin hikayesinde, Zengin bir okulda parlak gençlerin arasında yaşanan ”zorbalık” olgusunu etkileyici bir aile ve gençlik dramasıyla ekrana gelecek.
“Bu dizideki tüm karakterler ve olaylar hayal ürünüdür. Ancak Unutulmamalıdır ki herhangi bir sorunun çözümü için atılacak ilk adım onun farkında olmaktır” sloganıyla çekilecek olan dizide olaylar liseli Ekim’in yaşadığı trajik olayla başlıyor. Ekim okula giderken en yakın arkadaşı Meltem’e bir araba çarpar ve kaçar. Kazanın ardından Meltem’in belden aşağısı felç kalır. Tüm mahalleli kaçan aracın peşine düşer. Aracın girdiği yer karanlık sırları olan Doğru Koleji’dir.
Yeni dizi ‘Duy Beni’ güçlü oyuncu kadrosu ve merak uyandıran hikayesiyle yakında Star’da…

Duy Beni Dizisi İnstagram Adresi diziduybeni

Kaynaklar: Star TV, Birsen Altuntaş