Dizi Haberleri

2021 Yeni Diziler! Yeni Türk Dizileri Ve Fragmanları

Bu yazımızda 2021 yılında çıkan Türk dizileri hangileri? Ocak ayında yeni dizi haberleri var mı? Yeni Türk dizileri çıktı mı? 2021-2022 dizileri neler? Yeni çıkan dizi fragmanları gibi bir çok konuya değineceğiz. Başlayacak olan ve başlamış dizileri bir araya getirdik.

Fox, Star, Kanal D gibi bir çok televizyon kanalı 2021-2022 yeni sezonuna yeni diziler ile giriyor. Ayrıca Gain, Netflix, Blu Tv ve Exxen gibi dijital platformlarda da yeni sezonda bir çok dizi başlayacak. İşte o dizilerden bazıları!

2021 Yeni Diziler https://youtu.be/IQyA5ejBAyQ

Yeni Diziler 2021

50m2

50m2 dizisi uzun süredir heyecanla beklenen bir diziydi ve nihayet Netflix’te yerini aldı.
Dizi, hayatını patronunun gölgesinde ve pis işlerini yaparak kazanan bir tetikçinin, bir yanlış anlaşılma sonucunda başka birinin kimliğine büründükten sonra başından geçenleri konu ediniyor.
Başrollerinde Engin Öztürk, Aybüke Pusat, Cengiz Bozkurt, Kürşat Alnıaçık, Tolga Tekin gibi isimler yer alıyor.
Yönetmen koltuğuna Selçuk Aydemir’in oturduğu, senaryosunu Burak Aksak’ın kaleme aldığı komedi türündeki dizinin ilk sezonu 8 bölümden oluşuyor.

50M2 Fragman

Akıncı

Hazırlıkları uzun süredir devam eden Akıncı atv ekranlarında sonunda yerini aldı.
Sıra dışı senaryosu, aksiyon dolu sahneleri ve dev oyuncu kadrosuyla Akıncı dizisi yeni sezonun en dikkat çeken yapımlarından.
Başrollerini Şükrü Özyıldız ve Büşra Develi’nin paylaştığı dizide Yıldıray Şahinler, Tolga Tekin, Erkan Bektaş, gibi birçok isim bulunuyor.
Dizide köklerini Osmanlı Tarihinden alan, şehrini ve insanlarını canı pahasına koruyan bir kahramanın hikayesi konu ediliyor.

Akıncı Fragman

Maraşlı

Yeni sezonun belki de en merak edilen dizilerinden birisi olan Maraşlı dizisi de atv ekranlarında yerini aldı.
Başrollerinde Burak Deniz ve Alina Boz’un yer aldığı dizinin oyuncu kadrosunda Kerem Atabeyoğlu, Saygın Soysal, Rojda Demirer gibi isimler de bulunuyor.
Dizi kızının vurulmasıyla hayatında yeni bir sayfa açan; gözü pek, cesur, adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışan Maraşlı’nın hikayesini konu ediniyor.

Maraşlı Fragman

Seni Çok Bekledim

Başrollerini Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun paylaştığı Seni Çok Bekledim dizisi star tv ekranlarında yayınlanıyor.
Kadir ve Ayliz arasındaki zor ve tutkulu aşkı anlatan Seni Çok Bekledim’in yönetmenliğini Şahin Altuğ yapıyor.
Oyuncu kadrosunda Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Caner Şahin, İlhan Şen, Lila Gürmen gibi isimler de bulunuyor.

Son Yaz Dizisi

Fox ekranlarında yayın hayatına başlayan dizinin oyuncu kadrosunda Alperen Duymaz ,Ali Atay,Funda Eryiğit, Hafsanur Sancaktutan gibi isimler bulunuyor.
Dizi idealist bir Cumhuriyet Savcısı’nın organize suç lideri ile olan anlaşması sonucunda ortaya çıkan ilginç olayları konu ediniyor.

Son Yaz Fragman

10 Bin Adım Dizisi

Yapımcılığını Zamkinos Film’in, yönetmenliğini Duygu Güzelmeriç’in üstlendiği, başrollerini Engin Günaydın ile Devin Özgür Çınar’ın paylaştığı dizi, her gün birlikte yürüyerek 10 bin adım atmaya karar verirken başlarına gelmedik kalmayan,
iki eski sevgiliyken yol arkadaşına dönen Ezgi ve Memet’in hikayesini konu alıyor. Dizi Gain dijital paltformunda yayınlanıyor.

Tozkoparan İskender

Tozkoparan İskender TRT 1 ekranlarında yayınlanan çocuk dizisi, aynı zamanda yetişkinlerin de ilgi gösterdiği bir dizi.
Daha önce İskender ismi ile kanalda yayınlanıyordu ancak daha da kaliteli bir şekilde ismi de değiştirilerek yeni bir hikaye ile izleyici
karşısına çıkacak.
TRT 1 özellikle son zamanlarda dizilerinin tanıtımına ve kalitesine çok önem verdiği için Tozkoparan İskender’de gerçekten de kaliteli bir iş çıkarılmış. Belki içinizden alt tarafı bir çocuk dizisi ne kadar izlenebilir ki diyenler olabilir ama bu dizi reyting oranlarıyla bu sene çok konuşulacağa benziyor.
Diziye Sosyal medyada olan ilginin büyüklüğüne baktığınızda durumu anlayabilirsiniz.
Oyuncu kadrosunda Esin Gündoğdu, Mehmet Emin Kadıhan, Sera Tokdemir, Çağan Efe Ak, Leya Kırşan gibi oyuncular bulunuyor.
Dizide 12 yaşında olmasına rağmen olağanüstü yeteneklere sahip olan İskender ve arkadaşlarının tarihin eski zamanlarında yaşadıkları konu ediliyor.

Tozkoparan İskender Fragman

Acans

Komedi türünde olan Acans dizisinin başrollerinde Algı Eke, Bülent Emrah Parlak, Derya Alabora bulunuyor ve dizi Blu Tv’de yayınlanıyor.
Dizide bir reklam ajansında geçen enteresan olaylar ve çalışanların birbirleri arasında geçen mücadeleler konu ediliyor.

Diziler ülkemiz için önemli bir istihdam ve tanıtım kaynağı. Bu nedenle tüm yeni çıkan dizilere başarılar dileriz. Set çalışanlarına da kolaylıklar diliyoruz.