Baş Tacım 2. Bölüm İzle! Baş Tacım Dizisi 2 Bölüm Fragmanı Ve Özeti

Baş Tacım dizisinde bu akşam Solu Archana’yı evlendirmek için her şeyi yapacaktır. Fakat Manuş’un annesi Solu’ya ağır sözler sarf edecektir. Peki konuşmaları duyan Archana ne yapacak?

Baş Tacım Hint Dizisi 2. Bölüm Full İzle – 22 Haziran Salı

Baş Tacım dizisi 1. Bölüm yayınlandı. Ardından 2. Bölüm fragmanı hemen arama motorlarında aranmaya başladı. Ayrıca 2. Bölüm Full Türkçe Dublaj olarak izleyebilmek için izleyiciler şimdiden sabırsızlanıyor. Peki yeni bölümde neler olacak? Sizler için araştırdık. Hazırladığımız yazı sayesinde son bölüm hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz.

Yeni Bölümde Neler Olacak?

Archana’nın annesi Solu, kızının evlenmesi için her yola başvurur. Fakat Archana’nın eğitimsiz olması onun kısmetlerini engeller. Manuş’un annesi Archana ve ailesini oğlunun düğününe davet eder. Düğüne gitmek isterken trene binmek zorunda kalan Archana yardımseverliğiyle herkesin dikkatini çeker. O sırada trende olan Manav onu görür ve aşık olur. Solu ise düğünde kızı için uygun bir kısmet bulur. Fakat Manuş’un annesi Solu’nun çabasını boşa çıkarır. Solu kendilerine oynanan oyunu öğrenince hesap sorar. Konuşmalara şahit olan Archana ne yapacak?

Baş Tacım Hint Dizisi 2. Bölüm Fragmanı Ve Özeti

Baş Tacım 2. Bölüm Fragmanı yayınlandı! 1. Bölüm ve 2. Bölüm videosunu Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. İzlemek için TIKLAYIN.

Ekranların yeni Hint dizisi Baş Tacım – Pavitra Rishta 22 Haziran Salı günü yayınlanan 2. bölümüyle izle7.com‘da.

Baş Tacım 2. Bölüm Fragmanı – 22 Haziran Salı https://youtu.be/IsdDjQgO02k


Hint Dizisi Baş Tacım Oyuncuları

Yönetmen: Ravindra GautaYapımcı: Ekta KapoorSenaryo: R M Joshi Anil, Nagpal Gitangshu Dey, Vikas Tiwari, Nidhi Singh, Neha Shrivastava, Ved Raj, Shweta BhardwajOyuncular: Ankita Lokhande, Sushant Singh Rajput, Hiten Tejwani Rajput, Usha Nadkarni, Asha Negi, Rithvik Dhanjani, Shruti Kanwar, Mrinalini Tyagi,Ankit Narang, Ankita Lokhande, Karan Veer Mehra, Ruhee Bagga

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir