Dizi Haberleri

Zeytin Ağacı Netflix dizisi nerede çekildi? Konusu ve oyuncuları

Zeytin Ağacı Netflix dizisi nerede çekildi? Dizinin konusu, oyuncuları ve canlandırdıkları karakterlerin listesi. Zeytin Ağacı fragman izle.

Zeytin Ağacı, OGM Pictures imzalı, ilk bölümü 28 Temmuz 2022 tarihinde yayınlanacak olan, yönetmenliğini Burcu Alptekin’in üstlendiği, senaryosunu Nuran Evren Şit’in yazdığı, başrollerini Tuba Büyüküstün, Seda Bakan ve Boncuk Yılmaz’ın paylaştığı Türk yapımı Netflix dizisidir.

Zeytin Ağacı Dizisi Konusu

Ada, Sevgi ve Leyla’nın “rakı, balık, Ayvalık” olarak başlayan macerası, onları geçmişleriyle barıştırırken kendi yaşamları için yepyeni kararlar almalarını sağlar.

Ada, Sevgi ve Leyla’nın üniversitede başlayan arkadaşlıkları yıllar içinde en zor zamanlarında bile onlara güç veren bir dostluğa dönüşmüştür. Ada, başarılı bir genel cerrah, Sevgi de hırslı bir avukattır. Leyla ise ikisinin aksine çalışıp kariyer yapmamıştır. Eşi ve oğlu ile rahat bir yaşam sürmektedir. Ancak bu üç kadının aralarındaki güçlü bağ Sevgi’ye kanser teşhisi konduktan sonra en büyük sınavını verir. Sevgi, Ada’nın istediği gibi hastaneye yatmak yerine bambaşka bir umudun peşinden gider. Leyla’dan kendisini Zaman isimli gizemli bir adamı bulmak için Ayvalık’a götürmesini ister. Sevgi’yi bu kararından döndüremeyeceklerini anlayınca da çaresizce hep birlikte yola koyulurlar. Henüz bilmedikleri şey, bu yolculuğun hayatlarını tamamen değiştireceğidir. Sevgi’nin başlattığı bu arayış, sadece onun değil Ada ve Leyla’nın da yaşamında beklenmedik olaylara neden olacaktır.

Yakın arkadaşların şehirden, Ayvalık’a ama asıl geçmişlerinden, seçtikleri geleceklerine doğru yolculuğu Zeytin Ağacı 28 Temmuz’da sadece Netflix’te.

Zeytin Ağacı Dizisi Oyuncuları Ve Karakterleri

Tuba Büyüküstün – Ada
Seda Bakan – Leyla
Boncuk Yılmaz – Sevgi
Murat Boz – Toprak
Fırat Tanış – Zaman
Rıza Kocaoğlu
Füsun Demirel
Serkan Altunorak
Umut Kurt

Zeytin Ağacı Dizisi Nerede Çekildi?

Zeytin Ağacı fragmandan görüldüğü kadarıyla Çanakkale’nin Bahremkale köyünde çekiliyor. Fragmanda Assos Athena Tapınağı’ndan sahneler yer alıyor.

Zeytin Ağacı Fragman