Sadakatsiz 6. Bölüm Fragmanı İzle! Volkan’ın Son İyi Günleri

Sadakatsiz dizisinin yeni bölümünde neler yaşanacak? 6. Bölümde neler olacak? Dizi Analiz sitesi olarak sizler için analiz ettik. Ayrıntılar yazımızda!

Sadakatsiz Yeni Bölüm Fragmanı

Her şeyden boğulup kendini denize atan Asya’yı Selçuk kurtaracak. Selçuk bu defa Asya’ ya üzülüp yardım edecek. Asya ona ve Nil’e yardım edecek. Yuva kurmaları için Nil ve Selçuk artık hep Asya’nın yanında olacak.

Volkan’ın Son İyi Günleri!


Asya, Mert ile birlik olup Volkan’dan fena intikamını alacak. Sadece Volkan’dan değil Bahar, Derya, Derin ve Mert’ten de intikamını alacak. Asya bütün her şeyi kendi üzerine çektikten sonra Volkan’dan boşanıp Derin’nin ailesine her şeyi anlatacak ama onların canını çok yakarak bunu yapacak. Ona ve oğlu Ali’ ye yaşattıkları her şeye pişman edecek.

Asya çocukluğunda yaşadığı acıyı Volkan’ın da oğlu Ali’ ye de aynısını yaşattığı için Volkan’dan çok büyük intikam alacak. Derin de Volkan’dan ayrılacak. Volkan, pişman olacak ama Asya onu affetmeyecek ve hastaneye yeni gelen psikoloji doktoru ve Asya’nın aralarında yeni şeyler olacak.

Asya’dan hoşlanan Mert buna çok bozulacak ve Asya’ yı sürekli tehdit edecek ama Asya’ ya olan duygularından dolayı ona bir şey yapamayacak.
Asya Mert ile birlikte olarak ilk intikamını Volkan ve Bahardan aldı, şimdi sıra Derya ve Derin’de. Derin’in ailesine her şeyi anlatıldığında Haluk Bey Derin’i evlatlıktan atacak. Perişan olan Derin çok pişman olacak. Derya’ dan alacağı intikam da büyük olacak!

Sadakatsiz 6 Bölüm Fragmanı

One thought on “Sadakatsiz 6. Bölüm Fragmanı İzle! Volkan’ın Son İyi Günleri

  • 5 Kasım 2020 tarihinde, saat 12:31
    Permalink

    Bence gayet başarılı 😅

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.