Dizi Haberleri

Gençliğim Eyvah Dizisi Yakında Başlıyor!

Birçok televizyon dizisi kürsel çapta yaşanan Corona Virüs salgını nedeniyle çekimlerine ara verdi. Bazı diziler sezon finali yaparken bazı diziler de tamamen bitti. Ancak son zamanlarda salgın azalmaya başlayınca yeni yapımlar için harekete geçilmeye başlandı. Bunlardan birisi de Gençliğim Eyvah dizisi oldu. Bu yazımızda Gençliği Eyvah dizisinden bahsedeceğiz.

Gençliğim Eyvah Dizisi Yakında Başlıyor!

Oyunculukları ile takdir edlen Cengiz Bozkurt ve Levent Ülgen, Gençliğim Eyvah dizisi ile dizi severlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Gençliğim Eyvah Dizisi Hangi Kanalda Olacak?

Gençliğim Eyvah dizisi bir değişiklik olmazsa atv ekranlarında olacak…İki usta oyuncu Cengiz Bozkurt ile Levent Ülgen atv’nin “Gençliğim Eyvah” isimli iddialı dizide yer alacak. Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği dizinin oyuncu seçmeleri halen sürüyor. Senaryo yazarlığını Barış Başar ve Ünal Yeter’in üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda ise Deniz Yılmaz olacak.

Kadroya Günay Karacaoğlu, Berkay Hardal, Elif Doğan, Burak Tozkoparan, Beyti Engin, Erdem Kaynarca, Bahar Süer ve Kemal Uçar da dahil oldu.

Çekimleri 18 Mayıs’ta başlayacak olan dizide Levent Ülgen dürüst ve duygusal bir karaktere sahip olan kebapçı Zekeriya’yı, Cengiz Bozkurt ise kindar ve fırıldak olan kebapçı Arif karakterini canlandıracak.

Birbirine rakip iki adamın komik hikâyesi yaz aylarında atv ekranlarında izleyiciyi neşelendirecek. Dizinin hazırlıkları Beykoz Kundura Fabrikası’nda yapılıyor. Yakın zamanda çekimleri başlayacak olan dizinin dekorlarının hazırlığına da başlandı. Temmuz ayına doğru ilk bölümünün yayınlanması bekleniyor. Dizinin bir yaz dizisi olarak kalıp kalmayacağı ise alacağı reyting oranlarına göre belli olacak.

Gençliğim Eyvah dizisinin konusu ise kısaca şu şekilde;

Gençlik dönemlerinin hasreti ile yanıp tutuşan ileri yaşta karakterlerin başından geçen olaylar komik bir şekilde anlatılacak.