Kimdir

Cihangir Ceyhan Kimdir? Nereli? Filmleri ve Dizileri – Camdaki Kız Cihangir Kim?

Cihangir Ceyhan Kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Evli mi, eşi kim? Oynadığı filmleri ve dizileri. Hayatı, hakkında bilgiler içeren biyografi yazısı. Twitter, Facebook ve Instagram adresi. Camdaki Kız dizisindeki Hayri kim? Gerçek adı.

Cihangir Ceyhan Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Cihangir Ceyhan 6 Şubat 1989 tarihinde Adana’da dünyaya geldi. Ailenin en küçük çocuğu olan Ceyhan, baba tarafından aslen Elazığlı, anne tarafından Diyarbakırlıdır.

Cihangir Ceyhan’ın annesi 1991 yılında vefat etmiştir. Babası İlhan Bey işçi emeklisidir. Bir ablası da vefat etmiştir. Şu anda bir ablası ve bir abisi vardır.

Evli Mi? Eşi Kim? Boyu Kilosu Burcu

2019 yılında Fatma Ceyhan ile evlenmiştir. İlhan Cihangir adında bir oğlu vardır.
Cihangir Ceyhan Kova burcundandır. 1,78 metre boyunda ve 76 kg.

Oynadığı Dizileri Ve Filmleri

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İşletme bölümünden mezun olan Cihangir Ceyhan, iki buçuk yıl İstanbul’da kamera önü oyunculuk eğitimi almıştır. Eğitimin ardından doğup büyüdüğü Adana‘ya dönmüştür.

İlk oyunculuk deneyimini 2015 yılında Yusuf adlı sinema filminde “Serdar” karakteriyle yaşamıştır. Daha sonra 2016-2019 yılları arasında önce YouTube’da sonra BluTV’de yayınlanan Sıfır Bir dizisinde “Cio” karakteriyle dikkatleri üzerine çekmiştir. 2019-2020 yılları arasında ise, Show TV’de yayınlanan Çukur dizisinde “Azer Kurtuluş” karakteriyle boy göstermiştir, ayrıca bu projeyle televizyona ilk kez adım atmıştır. 2020-2021 yılları arası yine Show TV’de yayınlanan Alev Alev dizisinde “Ömer Ataycı” karakterini canlandırmıştır. Günümüzde ise, Kanal D’de yayınlanan Camdaki Kız adlı dizide “Hayri Ersoy” karakterini canlandırmaktadır. Başarılı oyuncu Persona menajerlik ajansı bünyesinde yeni projelerde yer almaya devam etmektedir.

Camdaki Kız Hayri Kim?

Koroğlu Holding’te housekeeping olarak çalışmaktadır. Rafet’in yeni şoförüdür. Nalan’a aşıktır.
Yoksul bir aileden gelen Hayri’nin ailesi o küçük yaştayken hayatını kaybetmiştir. Çevresi tarafından sevilen biridir, dobra, samimi ve yardımseverdir.
Evli ve çocuklu olan Hayri’nin Rafet Koroğlu’nun şoförü olarak çalışmaya başlaması Koroğlu Ailesi ile temasının başlangıcı olur.

Sosyal Medya Hesapları

Cihangir Ceyhan sosyal medyada büyük bir hayran kitlesine sahiptir. Farklı platformlarda adına açılmış çok sayıda fan hesabı bulunmaktadır. 18 Eylül 2022 tarihi itibarı ile adına açılmış bir Facebook sayfasında 90.000 takipçisi vardır. Resmi Twitter hesabında 70.800 takipçisi, Instagram hesabında 2 milyon 100 bin takipçisi bulunmaktadır. Facebook adresi Sifir1Cio Twitter adresi ceyhangir Instagram adresi ceyhancihangir

Dizileri

2019-2020 / Çukur – Azer Kurtuluş / Show TV
2020-2021 / Alev Alev – Ömer Ataycı
2021 / Camdaki Kız – Hayri Ersoy / Kanal D

İnternet Dizileri

2016-2019 / Sıfır Bir – Cio (Cihangir) (YouTube / BluTV)
2021 / Alt Tarafı Bi’ Talk Show – beIN CONNECT

Filmleri

2015 / Yusuf – Serdar
Yakında / Güven Bana – Özcan

CİHANGİR CEYHAN KİMDİR VE NERELİDİR? Dizileri | Hayatı https://youtu.be/m0ADeKaH2Y0