Üç Kuruş Dizisi Konusu Ve Oyuncuları! Ne Zaman Başlayacak? Oyuncu Kadrosu

Bir çok dizi final yaptı ve yeni diziler birbiri ardına açıklanmaya başladı. Show Tv ekranlarında uzun süredir devam eden Çukur dizisinin bitmesinin hemen ardından bomba bir dizi haberi açıklandı. O haber Üç Kuruş isimli yeni dizi ile ilgiliydi. Çukur fanları bu haberi alır almaz araştırmalar yapmaya başladı. Üç Kuruş oyuncuları kimler? Konusu nedir? Oyuncu kadrosu açıklandı mı? sorularını hem arama motorlarında hem de YouTube üzerinden aramaya başladılar. Dizi hakkında şu anda her yerde haberler giriliyor. YouTube üzerinde sahte fragmanından tutun da olmadık hayali kadrolara kadar hepsi yapıldı. Hatta dizi başlamadan Üç Kuruş sözleri bile yazıldı. Tüm bunların elbette ki sebebi diziye olan yoğun ilgi ancak olmayan şeyleri olmuş gibi göstermenin hiçbir faydası yok. Sizler için dizi ile ilgili kesin olan bilgilere yer vereceğiz. Bir çok konunun netleşmesi en az zaten bir ay alacaktır. İlerleyen günlerde yazımızı güncelleyebileceğimizi de hatırlatalım.

Üç Kuruş Ne Zaman Başlıyor?

Yeni Show Tv dizisi Üç Kuruş Eylül ayı içerisinde 1. Bölümü ile ekranlarda olacak. 120 dakikalık bölümler halinde her hafta yayınlanacak olan dizinin yayınlanma günü ise henüz belli değil. Ancak bir gün tahmin etmek gerekirse Pazartesi günleri yayınlanması bekleniyor. Henüz dizi ile ilgili yayınlanmış bir tanıtım veya fragmanı videosu yok. Yayınlanan videoların tamamı hit amaçlı veya eğlence amaçlı hazırlanmış videolardan ibarettir.

Konusu

İçerde’den çıktık, Çukur’a düştük, sırada Üç Kuruş” sözleri ile duyurulan dizi aksiyon ve dram türünde olacak. Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği ”Üç Kuruş” adlı dizi için hazırlıklara başlandı. Çukur kadrosundan herhangi bir oyuncunun Üç Kuruş’ta rol alıp almayacağı ve senaryo detayları henüz belli değil. Çekimlerin önümüzdeki günlerde başlaması bekleniyor.

Yeni sezonda pazartesi akşamları yayınlanacak olan diziden gelen ilk bilgilere göre dizi;
Seri katil İrfan’ın işlediği cinayet sahnesiyle başlıyor. İrfan kurbanını öldürdükten sonra üzerine 3 kuruş atıyor ve dizi adını bu simgeden alıyor.

Daha sonra polis teşkilatının renkli bir operasyonla bir hanın altında kumarhane işleten Kartal’ı (Kaygılaroğlu) yakaladığı sahne ekrana gelecek. Kartal ve ailesinin yaşadığı mahallenin hikayesi de dizide geniş yer tutacak. Kartal ile İrfan’ın bağlantısı ise dizinin ana merkezini oluşturacak.

Oyuncuları

Taner Ölmez, Ozan Dolunay, Murat Yıldırım, Leyla Tanlar ve Sinem Ünsal gibi isimlerin adı anılsa da dizide yer alması kesinleşen tek bir isim var o da Uraz Kaygılaroğlu. Dizinin ilk oyuncusunu, konusunu ve yönetmenini Birsen Altuntaş duyurdu. Dizi oyuncuları henüz netleşmedi ve hazırlıklar sürüyor. Yönetmen koltuğunda Sinan Öztürk oturacak. Dizinin İstanbul’da çekilmesi bekleniyor ancak kesin çekim yeri de belli değil. Dizinin senaryosunu ise Toprak Karaoğlu, Gökhan Horzum ve Savaş Korkmaz üçlüsünün kaleme aldığı konuşuluyor. Resmi açıklamaları Show TV İnstagram adresinden alabilirsiniz. Dizi adına açılmış birçok sahte Twitter ve İnstagram hesapların olduğunu da hatırlatalım.

Show Tv İnstagram Adresi https://www.instagram.com/showtv/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir