Dizi Haberleri

Yılmaz Erdoğan’dan Yeni Komedi Dizisi

Bu yazımızda Yılmaz Erdoğan’ın yeni dizisi ile ilgili ayrıntılara yer vereceğiz. Konusu ve oyuncuları hakkında bilgileri aktaracağız.

Corona virüs sebebi ile maalesef diziler çekimlerini neredeyse yapamıyor ama bu durum yine de bazı yeni dizilerin ortaya çıkmasına engel olmuyor.
Bu yeni duruma adapte olan yeni yapımlar sık sık ortaya çıkıyor. O yapımlardan birisine de Yılmaz Erdoğan imza atacak.

Yılmaz Erdoğan İnstagram hesabından yaptığı paylaşım ile yeni dizisini duyurdu. Bu yeni dizinin adı eğer değişmezse ‘Sosyal Mesafe’.
Açıkçası biraz sıradan bir isim olduğunu düşünsek de kendisinin bu çalışması izleyecek bir şey bulamayan izleyiciler için önemli.
Hele ki Yılmaz Erdoğan gibi önemli bir isim bu diziyi yapıyorsa.

Peki nasıl bir dizi olacak ve konusu ne?

Dizinin senaryosunu Yılmaz Erdoğan yazdı ve senaryo yazımı 19. 04. 2020 tarihi itibarıyla tamamlandı.
Yapımcılığını BKM’nin üstlenecek.
Ayrıca “Babam ile Sosyal Mesafe” dizisinin pilot bölüm çekimleri başladı ve ilk bölümün çekimleri de bitirildi.
Dizide Yılmaz Erdoğan, koronavirüs salgını sebebi ile başlayan evde geçirilen karantina günlerinin mizahını bir baba ve oğlu üzerinden anlatacak.

Genel hikaye ise şu şekilde;

Eşi ile kavga eden adam evini terk edip, oğlunun yanına yerleşir.
Devlet, salgın sebebi ile sokağa çıkma yasağı ilan edince araları bozuk olan baba ve oğlu, günlerce aynı evin içinde baş başa kalınca olanlar olur.
Baba rolünü Yılmaz Erdoğan canlandıracak, oğlunu canlandıracak oyuncu ise henüz belli değil. ‘Babam ile Sosyal Mesafe’nin yayınlanacağı kanal ise kısa süre içerisinde belli olacak.

Bakalım ortaya usta isim Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden nasıl bir dizi ortaya çıkacak?Dizide kendisine eşlik edecek isimler ortaya çıktıkça ilgi görüp görmeyeceği anlaşılacaktır.Fragmanı da muhtemelen önümüzdeki günlerde yayınlanacaktır.