Dizi Haberleri

Yeni Show Tv Dizisi Arıza Ne Zaman Başlayacak? Arıza Dizisinin Konusu, Oyuncuları ve Tanıtım Videosu

Arka arkaya televizyon ekranlarında yeni diziler başlamaya devam ediyor. 2020 Türk dizileri izleyiciler tarafından son zamanlarda merak edilmeye başladı. Bu dizilerden birisi de Arıza dizisi. Çok yakında Show TV’de yayınlanmaya başlayacak olan O3 Medya’nın merakla beklenen yeni dizisi Arıza dizisi ne zaman başlayacak? Dizinin konusu nedir? Oyuncuları kimler?

Arıza Dizisi Konusu Ve Oyuncuları

Başrollerini Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı Arıza dizisinin yayın tarihi şimdiden merak konusu oldu. Çekimleri İstanbul’un çeşitli semtlerinden sürdürülen Arıza dizisi yüksek temposu ve adrenalin yüklü senaryosuyla yeni sezona damga vurmaya hazırlanıyor. Arıza dizisinin Eylül ayı bitmeden yayınlanması bekleniyor. Dizinin afiş çekimleri de yapıldı. Diziyi anlatan tanıtım videoları da yayınlanmış durumda.

Arıza Konusu

Kendi halinde bir hayat süren ve mert bir adam olan taksici Ali Rıza (Tolga Sarıtaş) ile karanlık dünyanın güçlü patronlarından birinin kıymetli kızı Halide’nin (Ayça Ayşin Turan) yolları bir kahramanlık hikayesinde kesişir. Ali Rıza ile müşterisi Halide’nin karşılaşmaları her ikisinin de hayatlarını sonsuza kadar değiştirir. Arıza; bir taksicinin, şehrin krallarıyla girdiği büyük savaşı ve bu amansız mücadelenin gölgesinde Halide ile yaşadıkları tehlikeli aşkın hikayesini anlatıyor.

Arıza Dizi Oyuncuları

Show TV’nin yeni dizisi, yapımına O3 Medya’nın imza attığı, başrollerini Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı yönetmenliğini Recai Karagöz’ün üstlendiği, senaryosunu Ozan Aksungur’un kaleme aldığı, “Arıza” nın oyuncu kadrosunda; Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Cavit Çetin Güner, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağız Can Konyalı, Ali Seçkiner Alıcı, Cankat Aydos, Hazal Benli, Kemal Burak Alper, Duygu Akdeniz, Sıla Gözüm, Gökay Müftüoğlu, Burak Demir ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi sevilen oyuncular yer alıyor. “Arıza” nefes kesen hikayesi, sürükleyici temposu ve güçlü isimleri ile çok yakında Show TV’de!

Arıza Yeni Fragman

Arıza 3. Tanıtım