Yeni Dizi Kırmızı Oda Dizisi Konusu Ve Oyuncuları

Kırmızı Oda dizisi hangi kitaptan alındı? Nasıl bir dizi? Konusu nedir? Oyuncu kadrosunda hangi oyuncular var?

(Dilerseniz bu yazıya Serhat Uzunkök YouTube kanalından video şeklinde de ulaşabilirsiniz)

tv8 Yeni Dizi

2020 dizi sezonunun en dikkat çeken dizilerinin başında kuşkusuz tv8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi geliyor.
Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitaplarında anlattığı gerçek yaşam öykülerinden yola çıkılarak hazırlanan dizi,Banu Kiremitçi Bozkurt tarafından senaryolaştırılıyor.
Yönetmen koltuğunda Cem Karcı’nın bulunduğu dizide insan hayatının en derin sırları, hayatın içinden bugüne kadar konuşulamamış ne varsa gözler önüne seriliyor.
Her bölümünde anlatılan farklı hayat hikayeleri bir psikiyatristin gözüyle ve yorumlarıyla anlatıldığı için bugüne kadar gördüğümüz dizilerden biraz farklı.
Bir psikiyatri kliniğindeki doktorların ve onlara başvuran hastaların hayatlarının anlatıldığı “Kırmızı Oda”da her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralıyor.
Hikayelerde geçen hastalar o güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dizideki doktorlara anlattıkça izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler buluyor.

Kırmızı Oda Oyuncuları

Ana kadroda bulunan oyuncuların dışında her bölümünde süpriz konuk oyuncular da Kırmızı Oda’da yer alıyor. Gelelim Kırmızı Oda dizisinin oyuncularına.

Binnur Kaya, Kırmızı Oda’da başrolde bulunuyor. Dizide Psikiyatri kliniği sahibi ve psikiyatrist. Genellikle kendisine Doktor Hanım diye hitap ediliyor.
Meriç Aral, Doktor Ayşe karakterini canlandırıyor.
Tülin Özen, Doktor Piraye karakterini canlandırıyor.
Ecem Uzun, Stajyer Doktor Nihal’i canlandırıyor.
Burak Sevinç, Doktor Deniz karakterine hayat veriyor.
Halit Özgür Sarı, Doktor Murat karakterine hayat veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.