Dizi Haberleri

Gelecek Uzun Sürer Dizi Oyuncuları Ve Konusu – FOX Yeni Dizi 2022

Gelecek Uzun Sürer dizisi oyuncuları ve konusu. Oyuncu kadrosu. FOX TV’nin yeni dizisi hangi diziden uyarlama?

Gelecek Uzun Sürer, Ay Yapım imzalı, yönetmenliğini Deniz Yorulmazer’ın yaptığı, Damla Serim’ın senaryosunu yazdığı, başrollerini Aslıhan Malbora, Mert Yazıcıoğlu, Hafsanur Sancaktutan, Aytaç Şaşmaz, Nur Fettahoğlu, Necip Memili’nin paylaştığı, yeni sezonda FOX’ta yayımlanmaya başlayacak olan aşk ve dram türündeki Türk televizyon dizisidir.

Gelecek Uzun Sürer Dizi Konusu – Hangi Diziden Uyarlama?

Amerikan yapımı Beverly Hills, 90210 dizisinden uyarlanmıştır.
Beverly Hills, 90210, 4 Ekim 1990 ile 17 Mayıs 2000 tarihleri arasında Amerika Birleşik Devletleri’nin FOX kanalında yayımlanan ve tüm dünyada büyük ilgi gören televizyon dizisi. Türkiye’de “Evimiz Hollywood’da” başlığıyla yayımlanan dizi sırasıyla İnterstar, Kanal D, Show TV ve Cine 5’te gösterildi ve başrol oyuncuları o yıllarda gençlerin idolleri olmuşlardı.
Beverly Hills, 90210 dizisi, Beverly Hills’e yeni taşınan Wilson Ailesi ve oradaki West Beverly Hills Lisesi’nde okuyan bazı öğrencilerin yaşadıkları üzerine kurulu.

Bir grup liseli gencin hikayesinin anlatıldığı dizide Aslıhan Malbora ve Mert Yazıcıoğlu ikiz kardeşler olarak izleyici karşısına çıkacak.

Gelecek Uzun Sürer Oyuncuları

Aslıhan Malbora – Ece
Mert Yazıcıoğlu – Kerem
Hafsanur Sancaktutan – Derin
Aytaç Şaşmaz – Evren
Nur Fettahoğlu – Beliz
Necip Memili – Harun
Aslı Orcan
Metin Coşkun
Meral Çetinkaya