Dizi Haberleri

Bir Peri Masalı Dizisi Oyuncuları Ve Konusu – Yeni Dizi 2022 FOX

Bir Peri Masalı dizisi oyuncuları kimler? İsimleri. Yeni dizi Bir Peri Masalı dizisinin konusu ne? Hangi kanalda? Ne zaman başlayacak?

Bir Peri Masalı dizisinin çekimleri başladı. Ana kadroda yer alan oyuncuların büyük bölümü belli oldu. Ancak önümüzdeki günlerde dizide yer alan başka oyuncular da açıklanacaktır. Dizinin Eylül ayının sonuna doğru FOX TV televizyon kanalında ilk bölümünün yayınlanması bekleniyor.

Yapımcılığını Medyapım’ın üstlendiği, dizinin oyuncu kadrosunda Alina Boz, Tarık Emir Tekin, Nazan Kesal, Hazal Filiz Küçükköse, Tülin Ece, Mustafa Mert Koç, Baran Bölükbaşı, Kadir Çermik, Şener Savaş, Okan Urun, Canan Atalay ve Müfit Kayacan gibi isimler bulunuyor. Dizinin yapımcısı ise Med Yapım. Yönetmen koltuğunda Çağıl Bocut ile Merve Çolak oturuyor. Senaryo yazarı ise Deniz Akçay.
“Bir Peri Masalı”nın merakla beklenen ilk tanıtımı da izleyiciyle buluştu.

Bir Peri Masalı Dizisi Konusu

Bir Peri Masalı dizisinde her daim daha fazlasını hak ettiğini düşünen, lüks bir hayatı düşleyen Zeynep’in hikayesi ele alınacak.

Zeynep adlı bebek bakıcısının tesadüfen eline geçen yüklü miktardaki parayla hayatında yepyeni bir sayfa açma çabasını konu alan dizinin yoğun ilgi görmesi bekleniyor.

Zeynep maddi imkansızlıklardan dolayı okuyamayan bebek bakıcılığı yapmak zorunda kalan güzeller güzeli bir kızdır. Zeynep’in babası ise at yarışı bağımlısı alkolik bir adamdır. Zeynep doğum gününde çok büyük bir para bulacaktır. Zeynep zengin hayatında büyük bir sınav verecektir.

Bulduğu parayı kendisini zengin göstermek için kullanan Zeynep, Köksal ailesini hedef hali,ne getirecek. Ailenin büyük oğlu Onur’u “Tarık Emir Tekin”, ailenin babası Hamit’in Şahika’yla (Nazan Kesal) yaptığı ikinci evlilikten olan büyük kızı Neslihan’a Hazal Filiz Küçükköse hayat verecek. Şahika’nın erkek olması hayaliyle adını daha doğmadan Ümit koyduğu diğer kızını ise Tülin Ece oynayacak. Ümit, annesinin hırslarına inat hayallerinin peşinden koşan bir karakter olarak dizide öne çıkacak.

Lao Tzu’nun “Kaybederek kazanırız, kazanarak kaybederiz” sözünden yola çıkılarak senaryosu yazılan dizide Köksal ailesinin varislerinden Zafer’e hayat verecek oyuncu ise Mustafa Mert Koç.

Müfit Kayacan “Bir Peri Masalı”nın önemli rollerinden Hamit’e hayat verecek. Büyük bir holdingin sahibi olan Hamit Köksal dizide Onur, Neslihan ve Ümit’in babasıdır. Onur (Tarık Emir Tekin), Hamit’in ilk evliliğinden olan oğludur ve aile içinde büyük bir iç savaş vardır.

Oyuncu Kadrosu

Alina Boz (Zeynep)
Taro Emir Tekin (Onur Köksal)
Nazan Kesal (Şahika Köksal)
Tülin Ece (Ümit)
Hazal Filiz Küçükköse (Neslihan Köksal)
Baran Bölükbaşı (Yiğit)
Kadir Çermik (Samet)
Müfit Kayacan (Hamit Köksal)
Mustafa Mert Koç (Zafer)
Şener Savaş
Okan Urun (Merih)
Canan Atalay (Filiz)
Merve Oflaz