Dizi Haberleri

Mahkum Dizisi Oyuncuları! Oyuncu Kadrosu – Hangi Diziden Uyarlama?

Mahkum dizisi oyuncuları kimler? Oyuncu kadrosu içerisinde hangi oyuncular bulunuyor? Mahkum hangi diziden uyarlama? Konusu nedir? Ne zaman, hangi gün ve hangi kanalda başlayacak? Dizinin fragman tanıtımı yayınlandıktan sonra bu soruların cevapları arama motorlarında aranmaya başladı. Bu soruların cevaplarını içeren bilgilendirici bir yazı hazırladık.

FOX’un yeni dizisi Mahkum’un ilk tanıtımı yayınlandı!
FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan, MF Yapım imzalı yepyeni dizi “Mahkum”un ilk tanıtımı geçtiğimiz günlerde yayınlandı. İlerleyen günlerde yeni bir tanıtım videosunun da yayınlanması bekleniyor.

Mahkum Dizisi Hangi Diziden Uyarlama?

“Innocent Defendant” dizisinin uyarlaması olarak izleyici karşısına çıkacak “Mahkum”un yönetmen koltuğunda Volkan Kocatürk otururken, senaryosunu Uğraş Güneş uyarlıyor. Orijinal dizinin konusu ise şu şekilde;

Park Jeong Woo, Seul Merkez Bölge Savcılık Ofisinde bir savcıdır. Bir gün uyanır ve kendini ölüm hücresinde bir hükümlü bulur. Geçici hafıza kaybı yaşayan Jeong Woo, kendisini hapse atmak için ne olduğu hakkında hiçbir fikri yoktur. Süresi dolmadan hafızasını kurtarmak ve adını temizlemek için mücadele ediyor.

Uyarlanan dizi toplamda 18 bölüm yayınlanmış ancak Türkiye’de dizi sektörü çok farklı. Hem süre olarak uzun olacaktır hem de bölüm sayısı olarak eğer dizi tutulursa bölüm sayısı fazla olacaktır.

Mahkum Dizisi Konusu

Çekimleri İstanbul’da devam eden dizide; İdealist bir Cumhuriyet Savcısı olan Fırat Bulut (Onur Tuna), bir sabah uyandığında kendini cezaevinde bulur. Hiçbir şey hatırlamıyordur ve eşiyle kızını öldürmekten yargılanıyordur… Kendisine kurulan komployla bu çıkmaza düşen Fırat, masumiyetini kanıtlayabilecek midir?

Mahkum Oyuncuları

Başrollerini Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya ve Melike İpek Yalova’nın üstlendiği dizide ayrıca Hayal Köseoğlu, Hakan Karsak, Hakan Salınmış, Tugay Mercan, Bülent Seyran, Nihal Koldaş, Bülent Düzgünoğlu, Muharrem Türksever ve Mehmet Ulay gibi ünlü isimler yer alıyor.

Hangi Kanalda? Ne Zaman Başlayacak?

Dizinin Aralık ayı içerisinde başlamadı bekleniyor ancak kesin bir başlama tarihi şimdilik belli değil. “Mahkum”, güçlü kadrosu ve merak uyandıran hikayesiyle çok yakında FOX’ta.

Mahkum Tanıtım

Mahkum Dizisi Twitter Adresi

mahkumdizifox