Kardeşlerim Canan Kim? Elif Uslusoy Kimdir?

Kardeşlerim Canan kim? Kardeşlerim dizisindeki Canan kimdir? Bu soruların cevapları şu sıralar Kardeşlerim dizisini izleyenler tarafından arama motorlarında aranmaktadır. Genç oyuncuyu dizide görenler kim olduğunu merak etmektedir.

Kardeşlerim dizisine yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. O oyunculardan birisi de Elif Uslusoy. Kardeşlerim dizisine Cemile’nin (Nilsu Yılmaz) ev arkadaşı Canan karakteriyle Elif Uslusoy da dahil oldu.

Kardeşlerim Dizisi Canan Kim?

Kardeşlerim dizisine Canan karakteri ile yeni dahil olan Elif Uslusoy liseyi 2012 – 2017 yılları arasında Özel İzmir Amerikan Koleji’nde okumuştur. Üniversite eğitimini ise 2017 – 2021 yılları arasında İstanbul Teknik Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği’nde almıştır. İyi derecede İngilizce ve Fransızca bilmektedir. Üniversite programı kapsamında Walt Disney’de staj görmüştür. Özel sektörde çeşitli işlerde çalışan Elif Uslusoy yakın zamanda Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olmuştur. Dizide Canan karakterini canlandırmaktadır. Yeni bir oyuncu olması sebebi ile hakkında çok fazla bilgi bulunmamaktadır. Unit Talent menajerlik bünyesinde bulunan oyuncu hakkında ilerleyen günlerde elbette ki yeni bilgiler ortaya çıkacaktır. Şimdilik kaç yaşında olduğu, aslen nereli olduğu, burcu, boyu ve kilosu gibi bilgiler bilinmemektedir.

Elif Uslusoy sosyal medyada Facebook ve İnstagram kullanmaktadır. Bu yazının hazırlandığı sırada İnstagram adresinde 4.154 takipçisi bulunmaktadır. Kardeşlerim dizisinde yer aldığı bölümlerin sayısı arttıkça bu sayının hızla yükselmesi beklenmektedir.

İnstagram Adresi elifuslusoy

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir