Kimdir

Sude Zülal Güler Dizileri, yaş, boyu, kilosu – Tozluyaka Mavi kimdir?

Sude Zülal Güler kimdir, nereli, kaç yaşında? Hangi dizilerde oynadı? TV dizileri ve filmleri. Yaş, boyu, kilosu, burcu. Hayatı, hakkında bilgiler içeren biyografi yazısı. Instagram adresi. Tozluyaka dizisindeki Mavi kimdir? Gerçek adı.

Sude Zülal Güler Kimdir? Kaç Yaşında?

Sude Zülal Güler dizi ve film oyuncusudur.
25 Ağustos 2001 tarihinde Makedonya Üsküp’te dünyaya geldi.
Özden Cengiz Anadolu Lisesi mezunudur.
Şu anda üniversite sınavına hazırlanan bir öğrencidir ve tiyatro eğitimi almak için konservatuvar sınavlarına hazırlanmaktadır.

Ailesi güzel sanatlar ve sahne sanatlarına olan ilgisini fark edince, onların da desteğini arkasına almış ve oyunculuk kariyerinde ilerlemeye karar vermiş.

2013 yılında ilk defa Çınar dizisiyle ekranlara gelen oyuncu, 2015’te Mayıs Kraliçesi’nde Pınar karakterine hayat verdi.
Yine aynı yıl Muhteşem Yüzyıl Kösem’de Ayşe Sultan karakterini canlandırdı.
2017’de İsimsizler dizisindeyse Biruske karakterine hayat verdi.
2018’de Keşif isimli filmde rol alan genç yetenek, filmin başrolünü oynadı ve Esma karakteriyle sinema severlerin beğenisini topladı.
2020 yılında Show TV ekranlarında yayınlanan Şeref Sözü dizisinde Tolgahan Sayışman’ın partneri olarak İsra Adabeyli karakterine hayat verdi.
2021’de Öğrenci Evi dizisinde Esra, Kazara Aşk dizisinde Şimal Karadeniz karakterini, 2022’de Gülümse Kaderine dizisinde Yaren karakterini canlandırdı.
Yakın zamanda Baba Yadigari filminde yer alan genç aktris şimdilerde ise FOX TV televizyon kanalında yayınlanan Tozlu Yaka dizisinde Mavi karakterine hayat vermektedir.

Sude Zülal Güler reklam projelerinde de zaman zaman yer almaktadır.
“Lezita”, “Cheetos”, “Microsoft”, “Tamek”, “Darüşşafaka Okulları”, “Maret”, “Teknosa”, “Anadolu Sigorta” gibi reklam filmlerinde oynamıştır.

Çalışkan ve disiplinli bir yapısı olan genç oyuncu hayatı dolu dolu yaşamayı seviyor.
Kendisini duygusal ama bir o kadar da mantıklı olarak tanıtıyor.
Alışveriş yapmayı, sinemaya gitmeyi ve yemek yemeyi çok seven oyuncu Konservatuvar eğitimiyle paralel olarak psikoloji de okumak istiyor.

Aslen Nereli? Boyu, Burcu, Kilosu

Icon Talent menajerlik ajansına kayıtlı olarak kariyerini sürdüren Sude Güler aslen Makedonyalıdır. Başak burcudur. 1.65 boyunda ve 52 kilodur.
Çok sık olmasa da İnstagram kullanıyor ve bu yazının hazırlandığı an itibarı ile hesabında 238.000 takipçisi bulunuyor. Resmi hesabı dışında adına açılmış çok sayıda fan hesapları da bulunmakta. Instagram adresi zulalsudeguler

Filmleri

2018 / Keşif – Esma

Televizyon Dizileri

2015 / Mayıs Kraliçesi – Pınar
2016 / Muhteşem Yüzyıl: Kösem – Ayşe Sultan
2017 / İsimsizler – Biruske/Umay
2020 / Şeref Sözü – İsra Adabeyli
2021 / Kazara Aşk – Şimal
2022 / Gülümse Kaderine – Yaren/Gülsün
2022 / Tozluyaka – Mavi

İnternet Dizileri

2021 / Öğrenci Evi – Esra

Sude Zülal Güler Kimdir Ve Nereli? Kaç Yaşında? Oynadığı Diziler! https://youtu.be/OnNVXkYbFaQ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir