Baraj 30. Bölüm İzle! Baraj Son Bölüm Full İzle! Tek Parça

30. bölümü ile FOX Tv’de ekranlara gelen Baraj dizisi yine harika sahneler ile izleyicilerden büyük beğeni aldı. Yayınlandığı ilk günden beri izleyicilerin ilgi odağı haline gelen dizi, 1977 yapımı başrollerini Türkân ŞORAY’ın ve Tarık AKAN’ın oynadığı “Baraj” isimli filmin günümüz versiyonu olarak salı akşamları evlerimize konuk oluyor.

Baraj dizisinin 30. Bölüm videosu FOX resmi sitesinden tek parça izlenebiliyor.

Baraj 30. Bölüm izlemek için adrese tıklayın https://www.fox.com.tr/Baraj/bolum/30

Baraj 31. Bölüm Fragmanı

https://youtu.be/gKnUaTKDwnc

Baraj Dizisi Yeni Bölümünde Neler Olacak?

Her bölümü ile heyecan verici ve bir o kadar sürpriz gelişmelerin yaşandığı dizide 31. bölüm hepimiz için merak konusu oldu. Acaba yeni bölümde Nehir’i hangi sürprizler bekliyor olacak?

Bahar için çok zor günler geliyor. Çünkü Nehir hamleleriyle Bahar’ı köşeye sıkıştıracak. Bahar Nazim’ı kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya kalabilir. Nazım’ı canı kadar seven Bahar elinden ne gelirse yapacak ve asla vazgeçmeyecek. Bahar ayrıca kötülüklerine de devam edecek ve bütün planlarını devreye sokacak. Nehir de Bahar’a karşı sonuna kadar direnecek ve Zerrin Bahar’a bu uğurda sonuna kadar destek olacak. Zaten Nehir Nazım’ı tekrar kazanmak ve elde etmek istiyor. Nazım’ın aklı da hâlâ bir türlü unutamadığı Nehir’de. Zerrin’in de katkılarıyla gerçek yüzü yavaş yavaş ortaya çıkacak olan Bahar ile evliliğini sona erdirecek Nazım, Bahar’ı sonsuza değin hayatından çıkartacak. Peki Bahar bu kadar kolay mı vazgeçecek? Nazım ‘ı Nehir’e bırakacak mı? Nehir hem aşkı için hem de oğlu için Nazım’a ikinci bir şans verecek mi?

Öte yandan Tarık halen sevdiği Nehir’i Nazım’a kaptırırsa içindeki öfke ile kime zarar verir? Bütün bunların sorumlusu olarak gördüğü Bahar’a mı yoksa aklından çıkaramadığı aşkını elinden alan Nazım’a mı? Bu soruların ve daha fazlasının   cevabını merakla ve sabırsızlıkla beklediğimiz bir sonraki bölümde hep birlikte izleyip göreceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.