Sol Yanım Oyuncuları İsimleri, Burçları, Boyları, Kiloları, Memleketleri ve Sevgilileri

Star Tv ekranlarında yayınlanan Sol Yanım dizisi ilgiyle izleyici tarafından takip edilmeye devam ediyor. Dizinin oyuncu kadrosu oldukça kalabalık. Bu nedenle internet ortamında sıklıkla oyuncuların isimleri aratılıyor. Ayrıca oyuncuların boyları ve kiloları gibi fiziksel özellikleri de sıklıkla merak ediliyor. Hatta oyuncuların giydiği kıyafetlerin kaç para olduğu ve hangi marka olduğu bile merak ediliyor. Burçları ve memleketleri gibi bir çok ayrıntılı bilgi de izleyiciler tarafından arama motorlarında araştırılıyor. Peki Sol Yanım dizisinde hangi oyuncular hangi karakterleri canlandırıyor? Dizide kim, kimdir? Sizler için dizi analiz sitesi olarak tüm bu konuları analiz ettik. Dilerseniz aşağıdaki videodan sizler de bu konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sol Yanım Oyuncularının İsimleri, Burçları, Boyları, Kiloları, Memleketleri

Sol Yanım Dizisi Nerede Çekiliyor?

Sol Yanım nerede, hangi şehirde çekiliyor? Sol Yanım Kuzey Üniversitesi nerede?

Sol Yanım dizisinin çekimlerinin İstanbul’da BKM stüdyolarında gerçekleştiği biliniyor.

Sol Yanım Oyuncuları Kimler? Karakter İsimleri Tam Liste

Sol Yanım Oyuncu Kadrosu

Sol Yanım dizisi daha önce Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin dizisi ile ünlenen Özge Yağız ismi ile öne çıkan bir dizi. Dizinin oyuncu kadrosunda genç oyuncular dikkat çekiyor. Ancak şu ana kadar reytingleri pek iyi gitmediği için dizi ile ilgili erken final yapacağı yönünde iddialar sıklıkla gündeme geliyor. Yine de hatırı sayılır bir kitlenin diziyi izlediği de kesinlikle göz ardı edilemez. Şu anda YouTube kanalında yayınlanan videoları genellikle 1 milyon üzeri sayıda izleniyor. Dizinin final yapmamasını izleyenler sosyal medyada elinden gelen tüm çabayı sergiliyor. Buna rağmen bir çok kişi Sol Yanım ne zaman final yapacak? Kaç bölüm sürecek? diye de düşünmeden edemiyor.

Sol Yanım YouTube kanal Adresi https://www.youtube.com/channel/UCGCJ826Q9U4IrnLFDOv9msw

Sol Yanım Dizisi Konusu

‘Sol Yanım’ seyirciyi genç yaşta kendi ayakları üzerinde durmayı öğrenmiş ve annesinin bakımını üstlenmiş Serra ile varlıklı Kutlusay Ailesi’nin varisi Selim’le tanıştıracak. Serra ve annesinin mütevazı mahalle hayatına karşılık, Kutlusay Malikanesi ve ailenin göz alıcı lüks yaşamı hikayenin merkezinde yer alacak. Çok başarılı bir öğrenci olan Serra’nın burslu okuduğu, Selim’in ise adeta mecburiyetten devam ettiği, kendilerinin olan Kuzey Üniversitesi ise üniversite yaşamına dair birbirinden eğlenceli ve sürükleyici hikayeler sunacak. Kadronun genç oyuncularının birbirinden çarpıcı tarzları gençler arasında yeni bir akım başlatacak….

Yapım: BKM Yönetmen: Serdar Gözelekli Yapımcı: Necati Akpınar Senaryo: Melis Civelek – Özlem Çadırcı Genel Koordinatör: Berk Akman Uygulayıcı Yapımcı: İlkim Dağlı Müzik: Alp Yenier Görüntü Yönetmeni: Tahir Canlı Sanat Yönetmeni: Tolga Coşkuntuna

OYUNCULAR: Özge Yağız Tolga Mendi Cemre Baysel Emre Bey Defne Samyeli Cansel Elçin Esra Bezen Bilgin Deniz Barut Taner Rumeli Seda Akman Benian Dönmez Feyza Civelek Tuğçe Açıkgöz Ecem Atalay Ergül Miray Şahin Emre Dinler Oktay Çubuk Aleyna Şen Yavuz Pekdiker Demet Genç Haydar Koyel Celal Tak Murat Balcı Özgür Cem Tuğluk Efe Taşdelen Ayşe Kırca Hasret Usneker

,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.