Dizi Haberleri

Sefirin Kızı Doktor Sahra Öldü Mü? Deniz Işın Diziden Ayrıldı Mı?

Star Tv ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı dizisi 33.bölümüyle 21 Aralık akşamı izleyicisinin karşısına çıktı. Sırların birer birer ortaya çıktığı Sefirin Kızı dizisinin bu yeni bölümünde Sahra için yolun sonu geldi. Canından bile çok sevdiği Gediz Sahra’nın sonunu getirdi. Gerçekten Doktor Sahra yaşamını yitirdi mi? Yoksa hâlâ yaşıyor mu? Acaba Deniz IŞIN Sefirin Kızı dizisine veda mı edecek?

Sefirin Kızı Sahra Öldü Mü?


Sırların bir bir açığa çıktığı Sefirin Kızı dizisinde Sahra, Akın’ın mirasından hiçbir pay alamayacağını öğrendi. Sadece Sahra değil, Sahra’nın yanı sıra; Kahraman da yine mirastan pay alamayacağını, kendi payı olan mirası Akın’ın Nare”ye bıraktığını öğrendi. Kahraman’ın gözünde Sahra’nın hiçbir değeri kalmadı. Kahraman zaten sırf Akın’dan kendisine kalacak miras için Sahra ile işbirliği yapıyordu. Yaptıkları ortalığa dökülen Sahra’yı ilk önce Kahraman daha sonra da Gediz gözden çıkardı ve ipini çekti.


Sahra’nın ve Gediz’in birbirine yakınlığı ve aralarındaki duygusal ilişki tam bir çıkar ilişkisiydi. Gediz bu durumu fark ediyordu. Sahra içine düştüğü bütün bu açmazlardan ve çıkmazlardan kendisini bir an evvel kurtarabilmek için Gediz’i seçti ve iki sevgili oldular. Gediz de Sahra’nın bu en zor zamanlarında hep yanında oldu. Sahra’ya hep destek oldu. Abisi Akın’ın intikamını alabilmek için Sahra Sancar’a silah çekti, fakat abisinin arkasından ne işler çevirdiğinden Sahra’nın hiçbir haberi yoktu ve Akın kız kardeşi Sahra’yı öldürdü. Bu olay bir bakıma Sahra karakteri için dizinin finali anlamına geliyordu. Sahra karakteri acı bir sonla böylece diziye veda etmiş oldu.

Deniz Işın Sefir’in Kızı Dizisinden Ayrıldı Mı?

Deniz IŞIN için de Sefirin Kızı dizisi böylelikle son bulmuş oldu. Canlandırdığı Sahra karakterinin hem Gediz’le olan aşk hikâyesi hem de mirastan pay alma durumu kalmayınca senaryo gereği rolü sona erdi.
Yeni yıla girmeye hazırlandığımız şu günlerde Deniz IŞIN da hayranlarının ve sevenlerinin karşına yepyeni bir dizi ile çıkacak. Şimdiden kendisine başarılar dileriz.