Dizi Haberleri

Tuzak Dizisi Oyuncuları – TV 8 yeni dizi 2022

Tuzak dizisi oyuncuları kimler? Dizide kim kimdir? Oyuncu kadrosu ve karakterler tam liste. Dizi ne zaman başlayacak? TV8 yeni dizi 2022.

‘Tuzak’ dizisi yapımcılığını Acun Medya ve Fabrika Yapım’ın üstlendiği, senaryosunu Eylem Canpolat’ın kaleme aldığı yeni sezonda başlayacak olan Türk televizyon dizisidir. Özellikle Akın Akınözü fanlarının merakla beklediği dizidir.

Yönetmenliğini Aytaç Çiçek’in yaptığı dizinin çekimleri 5 Eylül’de başlayacak ve muhtemelen Ekim ayının ortalarına doğru yayınlanmaya başlayacak.

Tuzak Dizisi Oyuncuları

Çok etkili bir intikam hikâyesinin konu edindiği dizinin oyuncu kadrosunda Talat Bulut (Aslan), Akın Akınözü (Umut), İlayda Çevik (Luna), Rıza Kocaoğlu (Güven), Yağız Can Konyalı (Mete), Bensu Soral (Çiçek), Naz Göktan (Şifacı Ayşe), Onur Durmaz (Ali), Emir Benderlioğlu, Eylül Su Sapan gibi isimler bulunuyor.

Tuzak Dizisi Konusu

Tuzak Dizisi Konusu

Kimin iyi kimin kötü, kimin gerçek kimin sahte olduğu karıştığı bu dünyada ortak bir amaç için birleşmiş üç kardeş Umut Mahir ve Umay’ın hiç de sandıkları gibi bir bağları olmadığını keşfederken, birbirlerine uzak, babalarının onayını ve konforlu hayatlarını birbirlerinden daha çok sevdiklerini zanneden Güneş, Güven ve Mete kardeşlerin ortak düşmana karşı nasıl birbirlerine bağlandıklarını izleyeceğiz… Umut nefret ettiği bu aileden intikam alırken en büyük çatışması da tanıdıkça hayatının aşkı olduğunu anladığı Güneş’tir. Güneş’in ise kirli bir avukat Çınar Yılmaz olarak tanıyıp aşık olduğu Umut’un kim olduğunun ve amacından haberi yoktur. Ailesinin ve kendisinin tüm geleceğini aşık olduğu bu adamın avuçlarına bırakacaktır.

Dizinin teaser afişi ise yayınlandı. Afişte avukat Umut’un (Akınözü) suikaste uğrayan babasının kanlı saati kullanıldı.