Dizi Haberleri

Sadakatsiz 7. Bölüm Fragmanı

Sadakatsiz dizisinde heyecanlı bir bölüm daha geride kaldı. Peki dizinin 7. yeni bölümünde neler olacak? Sizler için bir analiz yazısı hazırladık. Sadakatsiz 7. bölüm fragmanı ve 7 Bölüm izle…

Asya bütün ihanetlere rağmen amacını yeni evini oğlunu ve yatırımları almak için sabırla bekledikten sonra Volkan’dan yavaş yavaş intikamını alıyor.

Asya gidip Haluk ve Gönül hanıma kızları Derin’in kocası Volkan ile birlikte olduğunu anlattıktan sonra üzerine Asya Volkan’a, Derya’nın da Asya’ya yardım ettiğini ve kendisinin Mertle birlikte olduğunu anlatıyor.

Volkan’ın canını yakarak ilk intikamını aldı ama dahası da var Asya kendisini aptal yerine koyarak aldatan Volkan’dan intikamı çok daha büyük alacak.
Volkan cıldırmak üzere. Asya’nın yaptıklarını hala kaldıramazken üstüne Asya ondan boşanacak. Evi alacak ve oglu Ali’ye her şeyi anlatacak.

Her şeyini kaybeden Volkan’a, Derin babası Haluk’un servetine güvenerek yardım etmek isteyecek ama haluk kızı derini kovacak. Volkan ve Derin’i büyük acılar ve zorlu bir süreç bekliyor. Gelecek bölümde Volkan her şeyini kaybetmesinin öfkesini yasarken Derin göz yaşları geçirecek.

Bu yaşananlardan dolayı Volkan ve Derin’in arası da bozulacak. İkisi de Asya’ya saldırmaya çalışacak ama Asya gücünü oğlu Ali’den alarak ve Mert’in kendisine olan duygularını kullanarak Mert’i de yanına çekecek. Mert’i yanına alarak hem Volkan’a karşı güçlü olacak hem de Bahar’dan intikamını almış olacak.

Sadakatsiz 7. Bölüm 1. Fragmanı