Benim Adım Melek 40. Bölüm Fragmanı

Benim Adım Melek 40. Bölüm Fragmanı yayınlandı! Benim Adım Melek dizisi heyecan dolu ve duygusal bölüm ile karşımızdaydı. Peki yeni bölümde neler olacak? Benim Adım Melek yeni fragmanı. Son fragman.

Benim Adım Melek 40 Bölüm Fragman İzle

Benim Adım Melek 40 Bölüm Fragman

Son bölümde izleyici biraz sevindi biraz da üzüldü. Melek’in acı çekmesi, Halil’in Melek’in başucunda beklemesi, Seyit Ali’nin Melek’i uyurken izlemesi, Mahmut ve Melek’in duygusal konuşmaları izleyiciyi derinden etkiledi ve duygulandırdı.

Artık herkes Melek’in hasta olduğunu öğrendi. Birlik olma vakti geldi. Artık Melek’e destek olma vakti bizleri bekliyor. Senarist Kenan ve Vildan birlikteliğini hazırladı ancak izleyici buna tepki gösterebilir. Seyit Ali’nin ise inadı artık kırıldı. Kızı için artık her şeyi geride bırakacak. Melek’in üzülmesine artık o da hiç dayanamıyor ve ilerleyen bölümlerde de bu şekilde devam edecek.

Halil ise ne kadar iyi bir insan olduğunu bir kez daha gösterdi. Melek, Halil’in kendisi için yaptıklarını duyunca gözleri ışıldamakta. Artık bu aşkı dolu dolu izleyeceğiz. Kısa süre içerinde de Melek ve Halil evliliğini de göreceğiz.

Senarist bizlere yine ilerleyen bölümlerde duygusal sahneler izletecek. Ayrıca önümüzdeki bölümlerde Halil ve Mirza ikilisinden türkülerle dolu bir bölüm olacak. Melek’in hastalığı ile ilgili de kısa sürede bir mucize olacak. Herkes çaresizce Melek’in sonunun geldiğini düşünürken tedavisinde hızlı bir iyileşme süreci başlayacak. Sağlığına kavuştukça mutluluk dolu sahneler gelebilir. (TAHMİNDİR)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir