Seni Kalbime Sakladım Dizisi Oyuncuları – Tanıtım – TRT1 Yeni Dizi 2022

Seni Kalbime Sakladım oyuncuları. Oyuncu kadrosu. Ne zaman başlayacak? Tanıtım videosu. TRT1 yeni Dizi 2022.

Yapımcılığını Sev Yapım’ın, senaristliğini Burcu Yılmaz ile Pınar Kaya’nın üstlendiği, yönetmen koltuğuna Şenol Sönmez’in oturduğu Seni Kalbime Sakladım TRT1’in yeni dizisidir.
Dizinin Temmuz ayı içerisinde başlaması bekleniyor.
İlk tanıtım videosu da 4 Haziran günü TRT’nin resmi sosyal medya hesaplarından paylaşıldı.
İki farklı hayat, iki ayrı dünya… Zeynep ve Civanmert, kaderlerindeki aşktan kaçabilecekler mi? Cümleleri ile paylaşılan tanıtım videosu büyük ilgi gördü.

Seni Kalbime Sakladım Dizisi Oyuncuları Ve Canlandırdıkları Karakterler

Mehtap Bayri (Türkan – Mert’in annesi), Osman Alkaş (Yusuf Abdullah / Zeynep’in dedesi), Gülseren Gürtunca (Adalet / Zeynep’in babaannesi), Gökçe Akyıldız (Deren / Zeynep’in arkadaşı), Elçin Afacan (Reyhan / Mert’in kız kardeşi), Berke Üsdiken (Güven / Mert’i arkadaşı), Ali Öner (Mete / Zeynep’in eski sevgilisi), Emre Taşkıran (Pamir / Zeynep’in yöneticisi) merakla beklenen dizide rol alıyor. “Seni Kalbime Sakladım”ın kadrosunda ayrıca Tarık Ündüz (Canberk) ile Derda Yasin Yanal (Olcay) da yer alıyor.

Seni Kalbime Sakladım Tanıtım Videosu

Seni Kalbime Sakladım İnstagram Adresi

https://www.instagram.com/senikalbimesakladimtrt/

Kaynak: Birsen Altuntaş https://www.birsenaltuntas.com/ (Dizi dünyası ile ilgili bir çok gelişme için bu siteyi takip edebilirsiniz. Ayrıca Birsen Altuntaş’ın Twitter hesabını da takibe alarak yeni gelişmelerden haberdar olabilirsiniz)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.