Beni Bırakma 479 Bölüm Fragmanı Ve Özeti

Beni Bırakma dizisinde yeni bölümde neler olacak? Dizi Analiz sitesi dizianaliz.com olarak sizler için analiz ettik. 5 Kasım Perşembe son bölüm fragmanı.

Beni Bırakma 479. Bölüm Dizi Analiz

Beni Bırakma 479 Bölüm Fragmanı

Müjgan sinsi planları ile Bora’ yı Gönül’ün odasına koymayı başardı. Bora’nın saatlerce hastanede Gönül’ün odasında kalmasını gören Yusuf Bora’ yı bıçaklayarak yaraladı. Bora Yusuf’ tan sikayetçi olup onu hapse koyacak. Yusuf’u hastanede görmeyen Gönul yanlış anlayıp Bora’nın onu hastaneye getirdiğini sanıp Yusuf’a darılacak aralarındaki kırgınlık daha da büyüyecek.

Müjgan ve Bora’nın planı şimdilik yolunda gitse bile onların gücü Gönül ve Yusuf’u ayıramayacak. Gönül her şeyi öğrenecek ve Yusuf’u kurtarmak için Bora’yı şikayetten vazgeçirmek için elinden geleni yapacak. Bunu fırsat bilen Bora Gönül’ü elde etmek için bu fırsatı kullanacak. Gönül ve Yusuf’u zorlu bir süreç bekliyor.


Tarık ve Leyla, Firuze’nin mahallesine gitmeleri üzerine sorun çıkaran Ferit yüzünden özür dilemek için Tarık’ la görüşecek ve aralarındaki samimiyet gittikçe büyüyecek. Meltem’ bunu öğrenince kurduğu bu plan onları daha çok yaklaştırdığı için daha çok sinir olup yeni planlar kurmaya başlayacak. Tarık ve Firuze için de Meltem’in yeni planları başlıyor!

Beni Bırakma Son Bölüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.