Dizi Haberleri

Kalpten Kalbe – Dil Se Dil Tak Dizisi Konusu Ve Oyuncuları – Türkçe İzle

Kalpten Kalbe – Dil Se Dil Tak Hint dizisi konusu ve oyuncuları. Türkçe izle. Kaç bölüm? Final bölümünde neler oluyor?

Kalpten Kalbe – Dil Se Dil Tak

Hindistan’da birçok insanın kalbine dokunan Dilse Dil Tak dizisi Kalpten Kalbe adıyla Türkiye’de sevenleriyle buluşuyor.
Zengin bir ailenin oğlu olan Parth ile kendi şirketinde çalışan Shorvori’nin zorluklarla dolu aşkı Kalpten Kalbe – Dil Se Dil Tak dizisi Youtube’da yayınlanıyor.

Bir yanda büyük aşk yaşadığı Shorvori, diğer yanda tek varisi olduğu köklü aile…
Parth Bhanushali’nin aşkı için gösterdiği mücadele ve kendisine aşık olan Teni ile ortaya çıkan aşk üçgeni Kalpten Kalbe ile izleyicinin beğenisine sunuluyor.

30 Ocak 2017’den 1 Haziran 2018’e kadar Colors TV’de yayınlanan dizide Sidharth Shukla , Rashami Desai , Jasmin Bhasin , Rohan Gandotra ve Mohammed Iqbal Khan rol aldı.
Dizi yaklaşık 20 dakikalık bölümler halinde yayınlandı ve toplamda 345 bölüm sürdü.
Dizinin yapımcılığını Shashi Mittal ve Sumeet Hukamchand Mittal’den Shashi Sumeet Productions üstlendi.
Dizi başlangıçta Sangharsh olarak adlandırıldı daha sonra adı Dil Se Dil Tak olarak değiştirilmiştir.

Sizler için yazımızın devamında dizinin konusundan ayrıntılı bir şekilde bahsettik. Ayrıca dizide yer alan oyuncuların isimleri ve canlandırdıkları karakterleri listeledik. Diziyi YouTube üzerinden Türkçe dublaj olarak izlemek mümkün. Sizler için kanal adresini buraya bırakıyoruz.

Kalpten Kalbe – Dil Se Dil Tak Türkçe Dublaj İzle

Kalpten Kalbe – Dil Se Dil Tak Konusu

Vadodara merkezli muhafazakar ve varlıklı Bhanushali ailesinin varisi Parth Bhanushali, Bengalli çalışanı Shorvori Bhattacharya’ya âşık olur ve ailesi tarafından evlatlıktan reddedilmek pahasına evlenir.

Shorvori hamiledir ve Parth’ın ailesi onu kabul eder. Talihsiz bir kaza, Shorvori’nin düşük yapmasına ve kısır kalmasına neden olur. O ve Parth, düşük yapmayı ailesinden saklıyor. ABD’ye yerleşmek isteyen kaygısız bir Gujarati olan Teni, Parth ve Shorvori tarafından onu ABD’ye gönderme karşılığında vekil olarak seçilir. Tüp bebek yoluyla çiftin çocuğuna hamile kalır . Shorvori, Teni’yi aileye kuzeni olarak tanıtır. Birlikte yaşamaya başlarlar. Teni yavaş yavaş Parth’a aşık olur ve sonunda bunu ona itiraf eder. Parth bebeği kendisinin olarak kabul ettiği için Teni’nin hamileliğiyle ilgili ifşaatlardan sonra kargaşa içindeler. Aile sonunda taşıyıcı anneliği kabul eder.durum. Bir yanlış anlaşılma nedeniyle, Shorvori, Teni ile evlilik dışı bir ilişkisi olduğunu ve onu aldattığını düşünerek Parth ile olan ilişkisini sona erdirir . Teni, Shorvori’nin ölümcül bir beyin tümörü olduğunu keşfeder ve Parth’ın yaklaşan ölümüyle başa çıkmasına yardım etmek için onu terk ediyormuş gibi yapar. Shovori boşanma kağıtları gönderir. Parth onun davranışlarından şüpheleniyor. Shorvori bir kaza geçirir ve öldüğü sanılır. Parth onu kaybetmenin acısıyla baş etmeye çalışır. Teni onu devam etmeye ikna eder. Bir yanlış anlaşılma nedeniyle Parth, Teni’yi Shorvori’yi öldürmekle suçlar. Teni erken doğuma giriyorve Ipshita adında bir kızı teslim eder. Teni’nin hayatı tehlikedeyken, Parth hayatını kurtarmak için kan bağışlar. Karşılığında, evi terk etmesi talebini yerine getirir. Sonunda, Parth Teni’nin Shorvori’yi öldürmediğini anlar. Teni’ye karşı bir aşk geliştirir. ABD’ye gitmeyi planlarken Parth aşkını itiraf eder ve teklifini kabul eder. Shorvori aslında hayatta ve komadaydı. Shorvori, düğün gününde Parth’ı geri almak için gelir ama onu Teni ile görerek ayrılır. İkisi Nainital’e ulaşırShovori’yi bulmak için. Nainital’de müzik öğretmeni olarak çalışmaya başlar. Parth, Shorvori’yi hayal ettiğine inanıyor ve Teni ile evliliğini tamamlıyor. Ancak Shovori ile karşılaşırlar. Hepsi eve varır. Teni aileden ayrılmaya çalışır. Ancak üçü birlikte yaşamaya karar verirler. Shorvori ile ayrılmak üzere olan ancak yere düşüp hafızasını kaybeden Teni arasında yanlış anlaşılmalar ortaya çıkar. Shorvori, Parth’ın Teni’yi ondan daha çok sevdiğini anlar ve onu kutsar. Bhanushalis’in onu satmak istediğinden şüphelenen Teni, evlerinden kaçar.

Shovori öldü. Teni kayıp. Aile, Ipshita’da Teni’nin özelliklerini görür. Delhi’de mutlu bir hayat süren Teni , İkbal ile evlenmek üzere olan bir satış müdürüdür. Koşullar, Parth ve Teni’nin birbirleriyle tanışmasına yol açar. Kafası karışan Teni, geçmişini öğrenmek için Baroda’ya geri döner. Bhanushalis, Teni’ye her şeyi anlatır ve hafızasını ve Parth’a karşı hislerini yeniden kazanır. Teni, düğünü iptal eden İkbal ile evlenmeye karar verir. Teni’nin mutlu olmasını istediği için onlara nimetlerini verir. İkbal ayrılırken, Parth ve Teni sonunda Ipshita ve aileleriyle mutlu bir şekilde yaşamak için tekrar bir araya gelirler.

Kalpten Kalbe – Dil Se Dil Tak Oyuncuları

Sidharth Shukla / Rohan Gandotra , Parth Bhanushali rolünde – Ramnik ve Indu’nun oğlu; Jagruti’nin kardeşi; Shovori’nin dul eşi; Teni’nin kocası; Ipshita’nın babası (2017-18).
Rashami Desai – Shorvori Bhattacharya Bhanushali – Bhanushalis’in eski çalışanı; Parth’ın ilk karısı; Ipshita’nın annesi (2017-18) (Ölü).
Jasmin Bhasin – Teni Bhanushali – Iqbal’in eski nişanlısı; Parth’ın ikinci karısı; Ipshita’nın taşıyıcısı ve evlat edinen annesi (2017–18).
Ipshita Bhanushali rolünde Chahat Tewani – Parth ve Shorvori’nin kızı; Teni’nin vekili ve evlatlık kızı (2018).
Iqbal rolünde Mohammed Iqbal Khan – Teni’nin eski nişanlısı; Parth’ın arkadaşı. (2018).
Tej Sapru , Purushottam Bhanushali rolünde: Bhanushali ailesinin Patriği ; Ambika’nın kocası; Ramnik, Shyamnik ve Jalpa’nın babası; Parth, Sejal, Suyog, Jagruti, Sparsh ve Jayu’nun büyükbabası; Ipshita’nın büyük büyükbabası (2017-18)
Dolly Minhas Ambika Bhanushali rolünde: Bhanushali ailesinin reisi; Ramnik, Shyamnik ve Jalpa’nın annesi; Parth, Sejal, Suyog, Jagruti, Sparsh ve Jayu’nun büyükannesi; Ipshita’nın büyük büyükannesi (2017-18)
Ramnik Bhanushali rolünde Sachin Parikh: Purushottam ve Ambika’nın oğlu; Shyamnik ve Jalpa’nın erkek kardeşi; Indu’nun kocası; Parth ve Jagruti’nin babası; Ipshita’nın büyükbabası (2017-18)
Vaishnavi Mahant Indu Rajvansh Bhanushali rolünde: Poyni’nin kız kardeşi; Ramnik’in karısı; Parth ve Jagruti’nin annesi; Ipshita’nın büyükannesi (2017-18)
Himani Sharma – Sejal Bhanushali: Parth’ın kuzeni; Poyni’nin kızı; Suyog’un Kız Kardeşi (2017–18)
Gouri Agarwal Jagruti Bhanushali rolünde: Ramnik ve Indu’nun kızı; Parth’in kız kardeşi (2017-18)
Rishab rolünde Mayank Arora: Jagruti ve Sejal’in sahte aşk ilişkisi (2017)
Urvashi Upadhyay, Poyni Rajvansh Bhanushali rolünde: Indu’nun kız kardeşi; Shyamnik’in karısı; Sejal ve Suyog’un annesi; Ipshita’nın büyük teyzesi (2017-18)
Karan Godhwani Suyog Bhanushali rolünde: Poyni ve Shyamnik’in oğlu; Sejal’in kardeşi; Forum’un kocası (2017-18)
Pooja Singh Forum Bhanushali olarak: Suyog’un karısı (2017-18)
Jalpa Bhanushali Kumar rolünde Khyaati Keshwani: Purushottam ve Ambika’nın kızı; Bharat’ın karısı; Jayu’nun annesi (2017-18)
Jignesh Joshi Dr. Bharat Kumar rolünde: Jalpa’nın kocası; Jayu’nun babası (2017-18)
Yashkant Sharma Chutkan olarak: Teni’nin küçük kardeşi
Kanika Maheshwari Madamji, bir kaçakçı olarak (2017)
Munna, bir dedektif olarak Abhilash Chaudhary
Puja Sharma Priya olarak: Bharat’ın eski kız arkadaşı Sparsh gerçek annesi
Ammi rolünde Abha Parmar : İkbal’in annesi; Teni’nin eski kayınvalidesi (2018)
Zubeida Verma Khala, İkbal’in anne teyzesi olarak
Tamanna Arora, Iqbal’in eski nişanlısı / kuzeni, Khala’nın kızı Rashida olarak
Vansh Sayani Sparsh Kumar olarak: Bharat’ın ve Priya’nın oğlu, Jalpa’nın üvey oğlu