Hayat Dolu – Namak Issk Ka Hint Dizisi İzle! Konusu Ve Oyuncuları

Hayat Dolu – Namak Issk Ka Hint dizisi izle! Konusu ne? Oyuncuları kimler? Türkçe dublaj olarak izlemek mümkün mü? Final bölümünde neler olacak? Tüm bu soruların cevapları ve dizinin özeti sizlerle…

Hayat Dolu – Namak Issk Ka Hint Dizisi

Hayat Dolu – Namak Issk Ka Colors TV’de yayınlanan ve ilk olarak 7 Aralık 2020’de yayınlanan bir Hint drama televizyon dizisidir.
Yapımcılığını Gul Khan ve Deepti Kalwani’nin 4 Lions Films altında üstlendiği bu dizide Shruti Sharma , Aditya Ojha ve Monalisa başrollerde.
Dizinin çekimleri 13 Ağustos 2021’de tamamlandı. Dizi ortalama 25 dakikalık bölümlerden oluşuyor. Toplamda 187 bölüm boyunca yayınlandı.
Dizinin son bölümü 20 Ağustos 2021’de yayınlandı.

Hayat Dolu, ailesi sırlarla dolu zengin varis Yug’un ve yıldız olmak için doğan Chamcham’ın aşk hikayesi.
Yug ailesinin sakladığı gerçekleri öğrenebilecek mi? Chamcham gerçek ebeveynlerini öğrenecek mi? Yıldız olmak için doğan kız bu saygın aileye gelin olabilecek mi?

Sizler için yazımızın devamında dizinin konusundan ayrıntılı şekilde bahsettik. Dizinin genel özetine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. Ayrıca dizide yer alan oyuncular ve canlandırdıkları karakterlerin isimlerini de liste halinde sıraladık. Peki diziyi Türkçe dublaj ve ücretsiz bir şekilde izlemek mümkün mü? Evet mümkün. Dizi YouTube üzerinden bir kanalda Türkçe olarak yayınlanıyor. Sizler için kanalın adresini buraya bırakıyoruz.

Hayat Dolu – Namak Issk Ka Hint Dizisi Türkçe Dublaj İzle

Hayat Dolu – Namak Issk Ka Hint Dizisi Konusu

Namak Issk Ka, Chamcham Rani adındaki Kahani Verma adında bir eşya kızı ve bir kazada ayrılan çocukluk arkadaşları olan zengin bir işadamı Yug Pratap Rajput’un etrafında dönüyor. Yug ve Kahani 15 yıl sonra tanışırlar. Bu, Yug’un Kahani’nin bir eşya kızı olduğunu öğrendiği zamandır.

Kahani’nin iki yetimi evlat edindiği ve onları desteklemek için çok çalıştığı görülüyor. Yug, tüm dansçıları sadece zengin insanları para için cezbetmek isteyen çılgınlar olarak gördüğü için Kahani’den nefret eder. Ailenin diğer üyeleri Kahani’nin böyle olduğuna inanmasa da, Yug, Kahani’nin babasının arkadaşı ve Kahani’nin biyolojik babası olan Ravikant’ın en başından beri onun bakıcısı olduğunu öğrendiğinde ona hakaret eder ve onu evden atar. 15 yıl önce Ravikant’ın felç olmasına ve Meera’nın ölmesine neden olan kazaya Ravikant’ın ikinci eşi Iravati’nin neden olduğu ve şimdi Kahani’yi ailesinden ayırdığı ortaya çıkıyor.

Yug’un Kahani’ye yönelik görüşü, Yug’un baldızı ve Kahani’nin üvey kız kardeşi Rupa’yı Iravati’ye şantaj yapmak için onu öldürmeye yönelik bir kurşundan kurtarmasıyla değişir. Yug’un kardeşi Raunak, sevgi dolu bir kocanın yüzünü korkmuş bir Rupa’ya çekerken Kahani’yi arzular, hatta onun da Harsh adında bir oğlu vardır. Yug’un kardeşi ve Rupa’nın kocası olduğu konusunda onu karanlıkta tutarken bir şekilde onunla evlenmeye ikna eder, ona ilk karısının öldüğünü söyler, ancak Kahani Raunak’ın gerçeğine gelir. Raunak, Kahani’nin Kardeşi Lucky’yi kaçırır ve onunla evlenmeye zorlar. Yug, Kahani ve Raunak’ın evlenmesini engellemeye çalışır. Rupa gerçeği öğrenir ve intihar etmeye çalışır ama Yug tarafından kurtarılır. Raunak’ın mutluluğu için Rupa, Raunak ve Kahani’nin düğününü Yug ve Gunjan’ın evliliğiyle gizlice yapmayı planlıyor.

Çok geçmeden bunu herkese açıklar. Şok edici bir olaydan sonra, bir dizi olay Yug’u onunla evlenmeye zorladığında Kahani, ailenin kınama ve reddinin merkez üssü haline gelir. Ancak kendisine hakaret ettiği için aileye karşı çıkar ve evi temelli terk edeceğini beyan eder. Kahani, çabalarına rağmen Yug’un pençelerinden kaçmayı başaramaz. Kısa süre sonra Yug’a saldırır ve Rani ve Lucky ile buluşmak için acele eder. Ancak Kahani, Yug’un çocukluklarında ona verdiği kilidi fark eder ve onun uzun zamandır kayıp arkadaşı olduğunu anlar.

Iravati, Yug ile düğünü tehlikeye girince Gunjan’ı teselli etmeye çalışır. Ama Gunjan ona saldırır ve Ravikant’ı öldürme girişimini bildiğini ortaya çıkarır. Ancak, kurnaz bir Iravati taktik değiştirir ve Gunjan’ı fikrini değiştirmeye ikna eder. Kahani tüm aile tarafından haksızlığa uğradığı için, Yug’a gerçeği söylemeyi ve onun güvenini kazanmayı umuyor. Ancak Yug, Kahani’ye onun için köklü bir nefretten başka bir şey olmadığını söyler.

Yug mangalsutra’yı Gunjan’ın boynuna geçirir ve onu Kahani yerine karısı olarak kabul eder. Ancak Kahani’nin kardeşleri açlıkla karşı karşıya kaldığında ve aile onları beslemediğinde, Yug ailesini sorgular. Ayrıca Raunak’ın çocukları gerçekten onu terastan asarak kaçırdığını da öğrenir. Daha sonra Yug ve Kahani aşık olurlar ve tekrar evlenirler. Saroj ve Iravati, Kahani’yi Yug’un hayatından çıkarmaya karar verir. Ravikant komadan çıkar ve herkese Meera ve Kahani hakkında ilk ailesi olduklarını söyler. Kahani, annesini ve onu Iravati ile evlenmek üzere terk ettiği için Ravikant’a dava açmaya karar verir, ancak sadece Kahani’yi durdurmak için Yug Gunjan ile evlenir. Kahani hatasını anlar ve davasını geri alır. Yug, Gunjan’ı yalnız bırakarak Kahani’ye döner.

Bir gün Raunak, Raunak’ın ikinci çocuğuna hamile olan Rupa’yı taciz eder. Düşer ve bebeğini kaybeder. Kahani, Raunak’ı aile içi şiddet suçlamalarıyla tutukladı ve bir avukat olan Bhisan Singh’den Iravati’nin bir dansçı olduğunu ve Ravikant’ın ona şehvetle baktığını, ancak mülkünü Meera, Kahani ve Satya’ya bıraktığını öğrendi. Ayrıca Iravati’nin suçlarını ve Satya Verma adında gerçek bir ikiz kız kardeşi olduğunu da öğrenir. Bu sırada Raunak hapisten çıkar ve Kahani’den intikam almaya karar verir. Kahani’yi yakalar ve onu taciz etmeye ve tecavüz etmeye çalışır ama Yug onu kurtarır.

Saroj, Kahani’yi tapınağa çağırır ve Iravati, Kahani’yi merdivenlerden düşürür ve Kahani ölür. Sonra Gunjan ve Iravati, Kahani’nin cesedini atmaya giderler ve burada Kahan’ın annesi için kanser tedavisi için hastaneye giden ikiz kardeşi Satya ile tanışırlar. Iravati, Satya’ya annesinin tedavisinin ücretini ödeyeceğini, ancak Kahani’nin yerini almak zorunda kalacağını söyler.

Gece vakti Iravati, gerçek Kahani’nin Iravati tarafından tuzağa düşürüldüğü bilinmeyen bir odaya gelir. Kahani’ye Saroj’a ne söylediğini sorar ve Kahani, Nishikant (Yug’un babası) hakkında konuştuğunu söyler. Nishikant, Iravati’nin kara denemelerinin şifresini çözmeye karar verir. Yug, Kahani ile çiftlik evine gitmeye karar verir ancak Juhi’nin evlilik işlevi nedeniyle gidemezler. Evin tüm üyeleri mutludur ve evi dekore eder.

Öte yandan Gunjan, Iravati tarafından depoda mahsur kalan gerçek Kahani için yiyecek getirir. Kahani hasta gibi davranır ve Gunjan’ın telefonunu alır. Yug ve Fake Kahani (Satya) evlilik için alışverişe giderler. O sırada Satya, annesini kontrol etmesi için hastaneden bir telefon alır. Satya (Sahte Kahani) Yug’dan kaçar ve hastaneye gider. Yug her yerde Kahani’yi arar ama bulamaz. Gerçek Kahani’den bir telefon alır ve ona her şeyi anlatır, ancak ağ sorunları nedeniyle arama biter ve Satya Yug ile tanışmak için hastaneden ayrılır.

Kahani’nin davranışı nedeniyle Juhi’nin evliliği iptal edilir. Daha sonra Kahani, özür dilemek için Saroj’un odasına gider ve Saroj’dan onu dövmesini ister. Saroj reddediyor ve bir süre sonra kendini bardakla dövüyor. Ardından, Kahani (Satya) Saroj’a Ev İçi Şiddet suçundan FIR davası açar ve polis Saroj’u tutuklar.

Iravati ve Raunak bir plan yapar, Raunak herkesin Nishikant ile buluşmaya gideceği arabanın frenlerini kırar. Ertesi gün Yug, Kahani, Satya ve Saroj aynı arabaya binerler. Ve kısa bir süre içinde, polis, Iravati ve Raunak’ın cesetlerini getirir ve polis, Roopa’nın Yug’un arabasının frenlerini tamir ettiği ve ardından Iravati’nin arabasının frenlerini bozduğu CCTV görüntülerini gösterir. Kahani, Rupa’ya bunu neden yaptığını soruyor, Nishikant’ın artık olmadığını ve Iravati’nin yalan söylediğini zaten bildiğini söylüyor, bu yüzden bugün Iravati ve Raunak’ın hatası affedilirdi ve eğer ikisi de gelecekte tekrar bir şeyler yapsaydı, yapacaklardı. affedildi, bu yüzden bu oyunu bitirmek için aynısını yapıyor. Bunu söyledikten sonra polis Rupa’yı tutuklar.

Ardından, Amba’nın Kheer’i Kahani’ye beslediği ve Satya’nın film çekimini tamamladıktan sonra eve döndüğü ve Kahani’nin Roopa’yı hatırladığı ve ardından Roopa’nın Satya’nın Roopa için onaylanan şartlı tahliye başvurusunda bulunduğu altı ay ilerler. Ardından tüm aile üyeleri birbirine sarılır ve dizi biter.

Hayat Dolu – Namak Issk Ka Hint Dizisi Oyuncuları

Shruti Sharma olarak

Kahani Yug Pratap Rajput (kızlık soyadı Verma) / Chamcham Rani: Meera ve Ravikant’ın ilk kızı; Satya’nın ikiz ablası; Yug’un çocukluktaki en iyi arkadaşı karısı oldu (2020-2021)
Satya Singh Verma: Meera ve Ravikant’ın ikinci kızı; Meera Singh Rathod’un evlat edindiği çocuk; Kahani’nin küçük ikiz kardeşi; Yug’un baldızı (2021)

Aditya Ojha, Yug Pratap Rajput rolünde: Saroj ve Nishikant’ın oğlu; Kahani’nin çocukluktaki en iyi arkadaşı kocası oldu; Juhi ve Raunak’ın erkek kardeşi; Satya’nın kayınbiraderi; Gunjan’ın eski kocası (2020-2021)

Monalisa Iravati Verma olarak: Ravikant’ın ikinci karısı, Rupa ve Gunjan’ın annesi, Kahani ve Satya’nın üvey annesi; item girl (2020-2021; Rupa tarafından öldürüldü)

Rajshri Rani Rupa Raunak Pratap Rajput olarak: Raunak’ın dul eşi, Harsh’ın annesi, Yug’un baldızı, Ravikant ve Iravati’nin ilk kızı, Gunjan’ın ablası, Kahani ve Satya’nın üvey kız kardeşi, Raunak ve Iravati’yi öldürdü (2020-2021)
Aamir S Khan Raunak “Ronny” Pratap Rajput olarak: Nishikant ve Saroj’un büyük oğlu, Rupa’nın merhum kocası, Yug’un erkek kardeşi, Harsh’ın babası, Amba’nın torunu (2020-2021/Rupa tarafından öldürüldü)
Saroj Rajput rolünde Garima Vikrant Singh : Yug, Juhi ve Raunak’ın annesi, Kahani ve Rupa’nın kayınvalidesi, Nishikant’ın dul eşi (2020-2021)
Anjalie Gupta Meera Verma olarak: Ravikant’ın ilk karısı, Kahani ve Satya’nın annesi (2020/Iravati tarafından öldürüldü)
Muzaffar Khan Ravikant Verma olarak: Gayatri ve Iravati’nin dul eşi Kahani, Satya, Rupa ve Gunjan’ın babası, Yug ve Raunak’ın kayınpederi (2020-2021)
Zoya Humayuh Rani olarak: Kahani ve Lucky’nin üvey kız kardeşi (2020-2021)
Meera Singh Rathod olarak bilinmiyor: Satya’nın üvey annesi (2021)
Ayansh Mishra Sert Rajput olarak: Rupa’nın ve Raunak’ın oğlu, Yug’un yeğeni, Iravati’nin torunu (2020-2021)
Drishti Thakur Juhi Rajput olarak: Yug ve Raunak’ın kız kardeşi Saroj ve Nishikant’ın kızı, Amba’nın torunu (2020-2021)
Meena Naithani Amba Rajput olarak: Nishikant’ın annesi, Raunak, Yug ve Juhi’nin büyükannesi (2020-2021)
Gunjan Verma olarak Sheetal Tiwari: Iravati ve Ravikant’ın ikinci kızı, Rupa’nın küçük kız kardeşi, Kahani ve Satya’nın üvey kız kardeşi, Yug’un ikinci ve eski karısı (2020-2021)
Arjun Aneja, Satya’nın Gunjan ile evlenmesini emrettiği Karan rolünde (2021)
Golo Morea Dolly olarak: Ev yardımcısı, Patanga’nın karısı (2020-2021)
Nikhil Mehta – Patanga: Ev Yardımcısı, Dolly’nin kocası (2020-2021)
Jaswant Menaria Shailendra Thakur olarak: Kahani’nin takipçisi, Iravati tarafından öldürüldü (2020)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.