Gönül Dağı 5. Bölüm Fragman İzle! Yeni Bölüm Fragmanı

Gülsim Ali ve Berk Atan ikilisinin başrollerde olduğu Gönül Dağı dizisi 4. Bölümünde de yoğun ilgi gördü. Dizinin yeni 5. bölüm fragmanı da yayınlandı. Ayrıca sizin için son bölüm olan 5. Bölümde neler olabileceği ile ilgili bir yazı hazırladık.

Gönül Dağı 5. Bölüm Fragmanı İzle!

Gönül Dağı 5 Bölüm Fragman

Yeni Bölümde Neler Olacak?

TRT dizileri arasında en güzel dizilerden birisi olan Gönül Dağı dizisinde heyecan sürüyor. Dilek ve Taner arasında bir bağ oluşsa da maalesef şimdilik aşk sahneleri izleyemiyoruz. Ancak Gönül Dağı dizisinin izleyici kitlesi gayet kaliteli bir kitle ve her şeyin farkında. Dizi sadece başrol oyuncuları üzerine oynanmış bir dizi değil. Tüm karakterler ayrı ayrı öneme sahip. Hatta yan karakterler bile olması gerektiğinden daha profesyonel. Bu nedenle Gönül Dağı’nın izleyici kitlesi artmaya devam ediyor. Bir kere diziye denk gelip izleyen asla bırakamıyor. TRT dizisi olduğu için bir ön yargı var ve maalesef bu ön yargıyı kırmak hiç de kolay değil ama inanıyoruz ki bu dizi bu ön yargıyı kırıp geçecek. Şimdi dilerseniz dizinin genel bir özeti ve gelecek bölüm analizine geçelim.

Gönül Dağı Özet Ve Analiz

Dileğin eski nişanlısı Serdar’ın Taner’i korkutmak için tuttuğu adamları Taner’i dövüp Taner’in yerini dağıtırlar. Bu olay Taner ve Dilek’in yakınlaşmasına vesile olacak.

Dilek, Taner’i görmek için gittiği yerde küçükken eski evlerinde bıraktığı kolyeyi görecek. Dilek, Taner’in hala onu sevdiğini anlayacak. Buna oldukça sevinip Taner’in yanına gider.
O sırada Taner ve Elif’in sarıldığını görünce aralarında bir şey olduğunu sanıp boşuna sevindiğini düşünüp oradan uzaklaşacak.

İşlerini ayarlamak için gitmeden önce Taner’le vedalaşmaya gelecek. Taner arkadaşıyla birlikte arkasından gitmek isteyecek ama bir yandan da ailesine bakmak zorunda olduğu için üzülecek.

Taner bir kez daha Dilek’in gidişi konusunda sessiz kalacak. Bunun sebebi ise Elif’in ninesinin vefat etmesi ve Elif’in yalnız kalmaması için. Veysel, Ramazan ve Cemile Taner’in sessiz kalmasına izin vermeyecek ve Taner’i ikna etmek için yeni planlar kuracaklar.

Taner’in yerini Serdar’ın dağıttığını anlayan Veysel ise Serdar’ı döver ve Serdar’ın Taner ve Ramazan ile uğraşacağını anlar bunun üzerine onları yalnız bırakmamak için şantiyeye gitmekten vazgeçer. Serdar oyunlarına devam edecek ama bu üçlü ile baş edemeyeceğini eninde sonunda anlayacak.

Sefer ve Zahide’nin sık sık karşılaşması ile Zahide de Sefer’e karşı hislerinin farkına varacak. Sefer cesaretini toplayıp Zahide’yi ailesinden isteyecek. Zahide ve çocuklarına sahip çıkıp onları koruyacak.

Asuman Ramazan’a üzüldüğü için onu üzmeden ve kırmadan konuşması
Ramazan’ın Asumanı yanlış anlamasına sebep olacak. Asuman’ın gözüne girmek için deneyeceği yeni yollar ile yeni bölüme eğlence katacak. Özet ve analiz yazımız buraya kadardır. Sizler de tahmin ve görüşlerinizi yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Görüşmek üzere Gönül Dağı severler.

Kaçıranlar için 4. Bölüm Tek Parça

Gönül Dağı 4. Bölüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir