Haberler

Kanal 7 Emanet 57. Bölüm Fragmanı İzle! Yeni Bölüm Fragman Tanıtımı

23 Kasım Pazartesi Emanet yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler olacak? Emanet dizisi 57. Bölüm fragman yayınlanır yayınlanmaz sitemizde olacak. Kanal 7’nin sevilen dizisi Emanet dizisinde yeni bölümde neler olacak? Yaman ve Ali’nin kardeş olduğu ortaya çıkacak mı? Kirazı bekleyen kötü olay ne? Yaman ve Seher aşkı ne zaman başlıyor?

Emanet 57. Bölüm Fragman

Emanet 57. Bölüm Kanal 7 Tanıtım

Emanet Dizi Analiz Videosu

Emanet Dizi Analiz

Emanet dizisi yeni bölümde, Kiralık katiler Seher’in başını bırakmayacak. Katiller Seher’in boş anını yakalayıp zarar verecek. Bunu duyan Yaman, Seher’i katilerin elinden kurtarmak için elinden geleni yapacak ama şunu da unutmayalım ki, Yaman bir kez bir kadına güvendi onda da güveni boşa çıktı. Bu yüzden tekrar Seher ve Yaman çiftinin arasının samimi olması zaman alacaktır.

Seher, Yusuf’un mutluluğu için Yaman ile birleşmek isteyecek, bu teklif karşısında Yaman ilkte kararsız kalacak ama daha sonra teklifi Yusuf için kabul edecek. O sırada ise araları tekrar düzelecektir.

Yaman Ve Ali Kardeş Olduklarını Öğrenecek mi?

Yaman ve Ali’nin kardeş oldukları gerçeği ileriki bölümlerde açığa çıkacaktır. İki tarafta olayın şokunu yaşayacak. Sultan bibi ve Arif baba gerçeği herkese açıklayacak. Emanet dizisinde hiç bir gerçek gizli kalmıyor. Yaman ve Ali bu gerçeği şimdilik öğrenemeyecek ama sonradan Seher bu gerçeği iki tarafa da açıklayacak. Gerçeği öğrenen Ali ve Yaman, ilk önce böyle bir şey olduğuna inanamayacak ama daha sonradan gerçekten kardeş olduklarını öğrenip hasret giderecekler.

Kirazı Bekleyen Kötü Sürpriz Ne?

Kirazı bekleyen kötü sürpriz ise Begüm’den gelecek. Begüm, bir yolunu bulup Kirazı tutuklatacak. Ali Begüm’ün bu gerçek yüzünü görünce tamamen hayatından silecek.