Emanet 60. Bölüm Fragman İzle! Yeni Bölüm Tanıtım

Emanet yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 27 Kasım Cuma tarihli son bölümde neler olacak? Emanet dizisinde yeni bölümde neler olacak? Yaman tüm gerçekleri Sehere anlatacak mı? İkbal ve Zuhal’in ikinci bilinmeyen planı ne? Kiraz abilerine yakalanacak mı?

Emanet 60. Bölüm Dizi Analiz

Emanet dizisi tüm hızıyla devam ediyor. Yaman ve Seherin mutlu olacağı bölümleri merakla bekliyoruz. İkbal ve Zuhal’in son bir kozu kaldı o da, Yaman’ın Seher’in arkasından çevirdiği gizli işlerdir. Zuhal ve İkbal bunu kullanarak ikiliyi ayırmayı deneyecek ama, Yaman bölüm sonunda Seher’e bunu açıklayacak. Zaten fragmanda da izlediğimiz gibi Yaman’ın şu cümlesi dikkat çekti. ‘Herkes hata yapar’.

Yaman tüm gerçekleri Seher’e anlatacak. Seher ilk önce Yaman’a çok kızacak ama daha sonradan çözüm yolu arayıp el birliği ile Seher’i tutuklanmaktan kurtaracaklar. Diğer bir yandan ise, Kiraz’ın abileri Kiraz’ın peşini bırakmıyor, Hatırlarsanız geçen bölüm abisi ve Kiraz yüz yüze geldiler. Bu olaydan sonra Kiraz’ı aramaya daha çok başladılar ama şunu bilmiyorlar ki, Kiraz Ali komiser tarafından korunuyor. Kiraz tekrardan kaçırılabilir ama bir kez daha Ali komiser sayesinde kurtulacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.